Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » DEKRA Award 2017

DEKRA Award

 

„BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA w Przemyśle Motoryzacyjnym”


Najlepsze marki mają swoją nagrodę.


 
 
DEKRA Award 2017 - nagroda dla branży motoryzacyjnej - DEKRA
 

DEKRA Award to międzynarodowa nagroda fundowana przez globalną organizację ekspercką DEKRA dla firm, wyróżniających się na tle konkurencji nowoczesną technologią, kulturą i rozwiązaniami organizacyjnymi.


W 2017 roku po raz trzeci konkurs DEKRA Award organizowany jest także w Polsce, w kategorii „BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA w Przemyśle Motoryzacyjnym”.


W konkursie nagrodzeni zostaną producenci Branży Motoryzacyjnej, którzy w ocenie niezależnych ekspertów mają największy wkład w budowaniu bezpieczeństwa środowiska.

 

Istotę bezpieczeństwa środowiskowego stanowią zarówno wewnętrzne procedury, instrukcje i zarządzania, jak i działania oraz kampanie zewnętrzne, mające na celu minimalizowanie negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstwa na środowisko, przeciwdziałanie zagrożeniom i awariom środowiskowym.

 

Ważnym elementem jest tworzenie kultury bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie i angażowanie pracowników w działania prośrodowiskowe.

 

W ocenie zgłoszeń pod uwagę będą brane m.in. takie elementy, jak:

  • umiejętność budowania świadomości związanej z bezpieczeństwem środowiska,
  • doskonalenie procesów,
  • rozwój technologii i procedur,
  • rozwój personelu,
  • zarządzanie informacją,
  • stwarzanie takich warunków organizacyjnych, które minimalizują ryzyko wystąpienia awarii lub zagrożenia środowiskowego.

 

Udział w konkursie DEKRA Award 2017 jest bezpłatny. Laureaci zostaną ogłoszeni w dniu 21 czerwca 2017 roku, podczas Dorocznej Konferencji Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent, organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji.

 

Zapraszamy!

         
 
DEKRA Award - Regulamin  

DEKRA Award - Rejestracja

  DEKRA Award - Informacje praktyczne

Regulamin konkursu

 


Rejestracja


 

 Informacje praktyczne

(FAQ)

   
   
DEKRA Award - Informacje prasowe   DEKRA Award - poprzednie edycje   DEKRA Award - Kontakt

Informacje prasowe

 

Laureaci
DEKRA Award 2016

 

 

Kontakt

 

         
         

REJESTRACJA udziału w konkursie DEKRA Award 2017:

 

Wypełnij poniższy formularz i pobierz Kwestionariusz dla kandydatów do nagrody DEKRA Award 2017:


* : 

* : 

* : 

Administratorem Państwa danych osobowych, udostępnionych dobrowolnie w celu uczestnictwa w konkursie DEKRA Award, jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Plac Solny 20. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści podanych danych oraz do ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów marketingowych. : 

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DEKRA Certification Sp. z o.o. oraz DEKRA Polska Sp. z. o.o. na mój adres e-mail wskazany w formularzu informacji handlowych oraz na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych do celów marketingu bezpośredniego ww. spółek. : 

* : pole obowiązkowecontact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania