Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » Kontakt

Kontakt

 

Skontaktuj się z DEKRA!

 
* : 
* : 
* : 

* : 
 : 

Abyśmy mogli wybrać eksperta DEKRA, który najlepiej spełnia kryteria merytoryczne i lokalizacyjne Twojego zapytania, podaj proszę:


* : 

Zgodnie z obowiązującym prawem, prosimy Cię jeszcze o wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych powyżej danych:


Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez DEKRA Certification Sp. z o.o. danych podanych w niniejszym formularzu (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami). * : 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek DEKRA informacji handlowych i reklamowych. : 

* : pole obowiązkowe
 
 

Dane teleadresowe:

 Wybierz Menedżera Regionalnego z najbliższego Twojej lokalizacji miasta:

 Sprawdź, do którego Regionu należy Twoja organizacja  »

 


Zespół Sprzedaży

 

Zespół Planowania i Nadzorowania Auditów

  (obsługa handlowa klientów DEKRA Certification)   (planowanie auditów, obsługa dokumentacji auditowej, certyfikaty i certyfikaty ozdobne dla firm)
     

POZNAŃ

Jolanta Nowicka-Wielgosz - Menedżer >> Magdalena Monasterska - Szef ZPiNA
  Regionalny    
 

Tel. +48.604.435-963 

E-mail: j.nowicka@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.71.783.32-64 

E-mail: m.monasterska@dekra-certification.pl
       
  Julita Wiatrowska - Młodszy Doradca Klienta    
 

Tel. +48.61.651.98-95; +48.512.952-832

E-mail: j.wiatrowska@dekra-certification.pl
   
       

GDAŃSK /
INOWROCŁAW

 
Dorota Szymańska - Menedżer Regionalny
>> Martyna Figaj - Specjalista w ZPiNA

Tel. +48.668.030-250

E-mail: d.szymanska@dekra-certification.pl

 

Tel. +48.71.796-72-04

E-mail: m.figaj@dekra-certification.pl

       

KRAKÓW

Józef Patkaniowski - Menedżer Regionalny >>  Natalia Jaworska - Specjalista w ZPiNA
 

Tel. +48.602.626-786

E-mail: j.patkaniowski@dekra-certification.pl

 

Tel. +48.71.780-47-71

E-mail: n.jaworska@dekra-certification.pl

       
  Anna Gawliczek - Młodszy Doradca Klienta    
 

Tel. +48.12.445.63-74; +48.664.993-724 

E-mail: a.gawliczek@dekra-certification.pl

   
       

WARSZAWA

Andrzej Żygadło - Menedżer Regionalny >> 
Anna Kowalik - Z-ca Szefa ZPiNA
 

Tel. +48.603.121-021 

E-mail: a.zygadlo@dekra-certification.pl

 

Tel. +48.22.890-00-70  

E-mail: a.kowalik@dekra-certification.pl

     
 
  Anna Chimkowska - Key Account Manager
  Agnieszka Kieszek - Specjalista w ZPiNA
 

Tel. +48.607.045-783  

E-mail: a.chimkowska@dekra-certification.pl

 

Tel. +48.22.890-00-72  

E-mail: a.kieszek@dekra-certification.pl

       
  Emanuela Danilewicz - Młodszy Doradca Klienta    
  Tel.: +48.22.620-14-61
E-mail: e.danilewicz@dekra-certification.pl
   
       

 WROCŁAW

Magdalena Luhm - Menedżer Regionalny >>
 Hanna Jasik - Asystentka w ZPiNA
 

Tel. +48.71.791-91-99; +48.512.952-698

E-mail: m.luhm@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.71.783-32-67   

E-mail: h.jasik@dekra-certification.pl
   
   
 
 
  Marcin Szopa - Dyrektor Sprzedaży  

Projekt EFS  „Dolnośląskie ku jakości”

     
   

Tel. +48.22.620-14-60; +48.606.718-480  

E-mail: m.szopa@dekra-certification.pl
  Kamila Kołt - Specjalista ds. Szkoleń, Projekt EFS
 
  Tel. 71.780-47-77 wew. 142
E-mail: k.kolt@dekra-certification.pl
       

Pozostałe Zespoły

w DEKRA Certification

Menedżerowie Produktów

i Projektów Specjalnych

     

Zespół Marketingu

 

Branża Rolno-Spożywcza

(marketing i PR, obsługa stron WWW, akcydensy dla auditorów, znaki certyfikacyjne i naklejki, Kongres Menedżerów Jakości)

  (certyfikacja ISO 22000, HACCP, REDcert, ISCC i innych norm branżowych)
     

Filip Wesołowski - Szef Zespołu Marketingu; Regional Marketing Coordinator CEE

 

Sebastian Ciach - Menedżer Produktów Branży Rolno-Spożywczej i Biopaliw

Tel. +48.71.780-47-72; +48.661.244-393  

E-mail: f.wesolowski@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.664.456-448

E-mail: s.ciach@dekra-certification.pl
     
Anna Siarkiewicz - Starszy Specjalista w Zespole Marketingu   Ewelina Filipiak - Asystentka Menedżera Produktów Branży Rolno-Spożywczej i Biopaliw

Tel. +48.71.783-32-65

E-mail: a.siarkiewicz@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.71.783-32-63   

E-mail: e.filipiak@dekra-certification.pl

     
Marta Rydzanicz - Specjalista w Zespole Marketingu  

Usługi Techniczne

Tel. +48.71.783-32-66  

E-mail: m.rydzanicz@dekra-certification.pl
  Marek Barnaś - Dyrektor ds. Rozwoju i Sprzedaży Usług Technicznych


Zespół Finansów


Tel. +48.22.654-43-12; +48.797.418-529

E-mail: m.barnas@dekra-certification.pl
(zarządzanie finansami spółki, rozliczenia z klientami i dostawcami)  
Beata Barłóg - Szef Zespołu Finansów; rozliczenia Warszawa   Mirosław Hańć - Menedżer ds. Badania i Certyfikacji Wyrobów

Tel. +48.22.890-00-74; +48.603.593-155

E-mail: b.barlog@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.22.620-14-65; +48.601.770-068

E-mail: m.hanc@dekra-certification.pl
 
   
Elżbieta Matejko-Nowak - Starszy Specjalista w Zespole Finansów; rozliczenia Wrocław   Krzysztof Fendor - Koordynator ZKP

Tel. +48.71.783-32-69

E-mail: e.nowak@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.668.841-621

E-mail: k.fendor@dekra-certification.pl
     
    Paweł Podsiadło - Inspektor Urządzeń Ciśnieniowych

Zespół ds. Zarządzania i Certyfikacji

 

Tel. +48.608.070-830

E-mail: p.podsiadlo@dekra-certification.pl
(powoływanie i podnoszenie kwalifikacji auditorów; monitoring auditów)    
 

Konrad Pataj - Menedżer Produktu "Produkty korporacyjne"
Anna Kwiecień-Nowak - Szef ZZiC  

Tel. +48.22.620-14-65; +48.609.224-451

E-mail: k.pataj@dekra-certification.pl

Tel. +48.71.780-47-73

E-mail: a.kwiecien@dekra-certification.pl
   

   
Magdalena Pikula - Specjalista w ZZiC  


Mystery Shopping - SmartCheck

Tel. +48.71.780-47-75

E-mail: m.pikula@dekra-certification.pl
 

(badania typu "tajemniczy klient", badania satysfakcji klientów itp.)

     
Michał Monasterski - Specjalista w ZZiC   Aleksandra Śliżewska - Mystery Shopping Product Manager

Tel. +48.71.783-32-68

E-mail: m.monasterski@dekra-certification.pl
 

Tel. +48.71.796-72-03; +48.512.375-203

E-mail: a.slizewska@dekra-certification.pl
     
Karolina Mikoda - Specjalista w ZZiC    

Koordynacja projektów. Nowe produkty.

Tel. +48.71.793-75-65

E-mail: k.mikoda@dekra-certification.pl
  (rozwój oferty certyfikacji systemów zarządzania DEKRA Certification na rynku polskim, czeskim, rumuńskim i węgierskim)

   
    Aleksandra Wilk - Koordynator Projektów; Business Development Manager CEE
   

Tel. +48.71.793-75-66

E-mail: a.wilk@dekra-certification.pl

Zespół HR i Administracji

 
(zarządzanie zasobami ludzkimi spółki i administracja)   Anna Rybaczuk - Menedżer Produktu ds. Środowiska, BHP i Efektywności Energetycznej; Auditor
   

Tel. +48.71.796-72-06

E-mail: a.rybaczuk@dekra-certification.pl
Beata Olszewska - Szef Zespołu HR i Administracji    

Tel. +48.71.780-47-74; +48.600.923-808

E-mail: b.olszewska@dekra-certification.pl
   

 

Sekretariat biura we Wrocławiu

Sekretariat biura w Warszawie

   
Sylwia Urbaniak - Specjalista Anna Gałuza  - Sekretarka

Tel. +48.71.780.47-77 do 78

E-mail: s.urbaniak@dekra-certification.pl

Tel. +48.22.654-43-10 do 11

E-mail: a.galuza@dekra-certification.pl
   


Asystent Zarządu

 
Tomasz Domagała - Asystent Prezesa Zarządu  

Tel. +48.71.783-32-62

E-mail:
t.domagala@dekra-certification.pl

 
   
   

Adresy biur firmy DEKRA Certification znajdziesz w zakładce Dane Spółki »

 

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania