Logo DEKRA Certification

Audity Specyficznych Wymagań Klienta


      
        

DEKRA "szyje na miarę" audity dla Twojej organizacji!


Tajemniczy Klient

Sieć handlowa, stacje paliw, hotele i restauracje, wielooddziałowe firmy, biura obsługi klienta (BOK) i call center... Wszędzie tam, gdzie z Twoją organizacją styka się klient - DEKRA sprawdzi, jak jest on obsługiwany. Zbadamy kompetencje pracowników, stan techniczny obiektu i urządzeń, ekspozycję materiałów reklamowych i wszystkie inne elementy, które uznasz za ważne.
   DEKRA - SmartCheck - Mystery Shopping - Tajemniczy Klient

SmartCheck® - dowiedz się, jak eksperci DEKRA pomogą Ci sprawdzić i poprawić jakość obsługi w Twojej firmie »

     
 

Audity Dostawców

Planujesz podjąć współpracę z nowym dostawcą? Zastanawiasz się, czy dotychczasowi partnerzy Twojej firmy wciąż utrzymują wysokie standardy produkcji? Chcesz mieć pewność, że kontrahent będzie w stanie spełnić nowe wymagania Twoich klientów? - Na te i inne pytania odpowie tzw. audit drugiej strony przeprowadzony przez specjalistów DEKRA.

           


 

Audity Marki, Produktu i Usługi

Firmy dbające o podnoszenie jakości swoich produktów i usług zwykle decydują się na prowadzenie kontroli wewnętrznej. Utrzymanie standardów spełniających rosnące wymagania stawiane pracownikom i dostawcom, w przypadku dużych lub rozproszonych organizacji wymaga też systematycznej weryfikacji przez niezależnych ekspertów, takich jak DEKRA.

 

Kontakt:

 

 

                       

 

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania