Aktualności

Aktualności

 

Zdobądź dofinansowanie z NFZ na poprawę cyberbezpieczeństwa w jednostce ochrony zdrowia

Zleć ekspertom DEKRA audyt poziomu cyberbezpieczeństwa w Twojej jednostce ochrony zdrowia i staraj się o dofinansowanie z NFZ.

Zmiana pokoleniowa na szczycie - Polak prezesem!

Stan Zurkiewicz przejmie zarządzanie operacyjne grupą jako Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) DEKRA eV/SE. Nowy CEO był przez wiele lat odpowiedzialny za region azjatycki, a ostatnio pełnił funkcję dyrektora operacyjnego firmy (COO).

Zmiany w zasadach recertyfikacji audytorów wiodących ISO 27001

Przedstawiamy zmiany w zasadach dotyczących recertyfikacji audytorów wiodących ISO 27001.

Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni w związku z obecnie panującą sytuacją na Ukrainie.

Rekomendacje dla obywateli i firm po ogłoszeniu stopnia alarmowego CHARLIE-CRP.

Zrównoważony rozwój: Nowe podejście do recyklingu plastiku

Recykling odpadów z plastiku coraz częściej wykorzystywany jest przy wytwarzaniu części samochodowych. Wciąż ma jednak ograniczenia. Poznaj najnowsze osiągnięcia i wyzwania związane z użyciem plastikowych odpadów w produkcji aut.

Ważna informacja dotycząca certyfikacji Inspektorów Ochrony Danych

DEKRA Certification sp. z o.o. złożyła do PCA wniosek o wycofanie akredytacji dla programu certyfikacji osób – Inspektor Ochrony Danych po dniu 19.05.2022 roku. Informujemy, co to w praktyce oznacza dla naszych klientów.

Jak DEKRA wspiera zrównoważony rozwój w biznesie?

Zanieczyszczenie środowiska, kurczące się zasoby naturalne i wzrost zaludnienia - to tylko kilka z globalnych wyzwań. Zapytaliśmy Krystiana Nowakowskiego, Prezesa DEKRA Certification sp. z o.o., oraz Mariusza Mankiewicza, Prezesa DEKRA Polska sp. z o.o. o to, jak DEKRA wspiera zrównoważony rozwój w biznesie.

Siemens prezentuje system „e-Highway”

Hybrydowe ciężarówki, podobnie jak pociągi i tramwaje, również mogą być napędzane energią elektryczną z napowietrznej sieci trakcyjnej. Zaproponowane przez firmę Siemens rozwiązanie zelektryfikowanej autostrady pokazuje, jak realny jest taki system.

21 paź 2021

7 wskazówek...

7 wskazówek...

Podczas robienia zakupów, prania czy sprzątania – jest wiele sposobów na to, aby żyć w sposób bardziej przyjazny środowisku naturalnemu. DEKRA przedstawia 7 prostych rozwiązań, dzięki którym każdy z nas może wspierać zrównoważony rozwój na co dzień.

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...