Aktualności

Aktualności

 

Jak DEKRA wspiera zrównoważony rozwój w biznesie?

Zanieczyszczenie środowiska, kurczące się zasoby naturalne i wzrost zaludnienia - to tylko kilka z globalnych wyzwań. Zapytaliśmy Krystiana Nowakowskiego, Prezesa DEKRA Certification sp. z o.o., oraz Mariusza Mankiewicza, Prezesa DEKRA Polska sp. z o.o. o to, jak DEKRA wspiera zrównoważony rozwój w biznesie.

Siemens prezentuje system „e-Highway”

Hybrydowe ciężarówki, podobnie jak pociągi i tramwaje, również mogą być napędzane energią elektryczną z napowietrznej sieci trakcyjnej. Zaproponowane przez firmę Siemens rozwiązanie zelektryfikowanej autostrady pokazuje, jak realny jest taki system.

21 paź 2021

7 wskazówek...

7 wskazówek...

Podczas robienia zakupów, prania czy sprzątania – jest wiele sposobów na to, aby żyć w sposób bardziej przyjazny środowisku naturalnemu. DEKRA przedstawia 7 prostych rozwiązań, dzięki którym każdy z nas może wspierać zrównoważony rozwój na co dzień.

07 paź 2021

ABC śladu węglowego

ABC śladu węglowego

3 pytania do Marzeny Hunder-Kukier, specjalistki ds. biomasy i biopaliw w DEKRA Certification Sp. z o.o.

Certyfikat DEKRA dla firmy AM3D

Firma AM3D, dostawca usług druku przemysłowego 3D, uzyskała certyfikat ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 przyznany przez DEKRA Certification Sp. z o.o.

Nowe wersje standardów IFS Logistics i IFS Broker

Sprawdź, co zmienia się w certyfikacji IFS Logistics i IFS Broker w 2021 roku!

Certyfikacja systemu zarzadzania jakością IATF 16949 w branży motoryzacyjnej

Nasz ekspert Tomasz Romanik, Regional Competence Center Manager Head of Automotive OEM - Sales Account Manager, udzielił odpowiedzi na kilka często pojawiających się pytań dotyczących standardu IATF 16949, który integruje systemy jakości w branży automotive. Część 2.

IATF 16949:2016 - przewaga w wyścigu po jakość produktu w przemyśle motoryzacyjnym

Norma IATF 16949:2016 to specyfikacja techniczna ISO, która gwarantuje jakość w branży motoryzacyjnej. Zastępując standard ISO/TS 16949, jest ona powszechnie stosowaną międzynarodową normą w zarządzaniu jakością, ciągłym doskonaleniu oraz minimalizacji błędów i strat w całym łańcuchu dostaw w branży automotive.

Certyfikacja systemu zarzadzania jakością IATF 16949 w branży motoryzacyjnej

Nasz ekspert Tomasz Romanik, Regional Competence Center Manager Head of Automotive OEM - Sales Account Manager, udzielił odpowiedzi na kilka często pojawiających się pytań dotyczących standardu IATF 16949, który integruje systemy jakości w branży automotive. Część 1.

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
Dominika Grosman
T. +48.601.143.050
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...