Aktualności

Aktualności

 

Branża beauty w dobie koronawirusa

Trudna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że zasady sanitarne stały się jeszcze bardziej restrykcyjne. Sprawdź, na co warto zwracać uwagę, wykonując zabieg w salonie beauty.

14 cze 2021

Ważny komunikat!

DEKRA Certification Sp. z o.o. nie publikuje żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych, związanych z usługą o nazwie Smartcheck badania Tajemniczego Klienta, na portalu ogłoszeniowym OLX.

IATF – nowe wymagania związane z osiąganiem celów określonych przez OEM od czerwca!

Nowa edycja zatwierdzonych przez IATF interpretacji (SI) do Rules 5th edition zawiera zaktualizowane i uszczegółowione wyjaśnienia wymagań audytowych w łańcuchu dostaw IATF OEM. Wejdą w życie już w czerwcu tego roku.

 Bezpieczny gabinet fizjoterapii - wywiad

Wywiad z p. Eweliną Solimą z Symbio Centrum Masażu i Rehabilitacji we Wrocławiu, który otrzymał znak DEKRA Standard Trusted Facility.

FSC się zmienia! BEZPŁATNY webinar dla branży drzewno-papierniczej

Już 2 maja br. wejdzie w życie nowa wersja standardu certyfikacji łańcucha dostaw produktów pochodzenia leśnego (np. drewno, papier), FSC v.3.1. DEKRA zaprasza na bezpłatny webinar od FSC International.

Nowe obowiązki producentów wyrobów z tworzyw sztucznych

Już od lipca 2021 r. zaczną obowiązywać przepisy „dyrektywy plastikowej” (SUP). Rozszerzona odpowiedzialność producenta. Zharmonizowane oznakowanie. Zakaz wprowadzania produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych… Eksperci DEKRA wyjaśniają nowe obostrzenia…

Istota kultury bezpieczeństwa żywności

Sprawdź, czym jest i jak zbudować kulturę bezpieczeństwa żywności w Twojej organizacji.

DEKRA testuje maseczki w największym laboratorium w Europie

Niestety, pandemia COVID-19 nadal nie odpuszcza. Maski zapewniają ochronę przed koronawirusem. DEKRA testuje je w największym w Europie laboratorium w Essen.

Uzyskaj zniżkę na pobyt w Grano Hotel lub Hotel Number One w Gdańsku!

Zapisz się do newslettera Hotels Grano i uzyskaj 15% zniżki na nocleg w samym sercu Gdańska. Grano Hotel oraz Hotel Number One to obiekty spełniające surowe wytyczne DEKRA w obszarze higieny i bezpieczeństwa.

Hotel ze znakiem DEKRA Standard Trusted Facility. Jak to robią najlepsi?

Jak hotele Grano i Number One realizują niektóre z wytycznych standardu DEKRA Trusted Facility? Studium przypadku.

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
Dominika Grosman
T. +48.601.143.050
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...