Certyfikat DEKRA dla firmy AM3D

Certyfikat DEKRA dla firmy AM3D

09 wrz 2021

Firma AM3D, dostawca usług druku przemysłowego 3D, uzyskała certyfikat ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 potwierdzając tym samym spełnianie najwyższych standardów jakościowych w obszarze realizowanych usług druku 3D oraz obsługi klientów.

 

Krystian Nowakowski, prezes DEKRA Certification Sp. z o.o., podmiotu odpowiedzialnego za certyfikację procesów w AM3D skomentował ten fakt w następujący sposób: „Zapewnienie jakości to coś więcej niż przestrzeganie zasad; to obietnica dbałości o szczegóły za każdym razem. Posiadanie standardów ISO jest uznawane przez wiele firm i organizacji za niezbędne do rozpoczęcia współpracy, ma to miejsce szczególnie w sektorze przemysłowym. Wdrożenie norm ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 przez AM3D to wyraz zaangażowania organizacji w jakość i ciągłe doskonalenie procesów ukierunkowanych na  dostarczanie klientom lepszych, bardziej wydajnych rozwiązań. Wszystko to przy jednoczesnym dążeniu do zrównoważonej przyszłości, zgodnej z założeniami Przemysłu 4.0 – czyli między innymi minimalizacji odpadów, efektywnym zużyciu wody i energii, a także zmniejszeniu zużycia surowców”.

 

Dekra Am 3d Wreczenie Certyfikatu Dekra

Stoją od lewej: Józef Patkaniowski, Starszy Specjalista, Zespół Sprzedaży DEKRA Certification; Emanuela Danilewicz, Dyrektor Sprzedaży Usług Certyfikacyjnych w DEKRA Certification; Ewelina Miłota, Kierownik Działu Jakości w AM3D oraz Krystian Nowakowski, Prezes Zarządu DEKRA Certification

 

Dekra Am 3d Wreczenie Certyfikatu Dekra 2

 

Dekra Am 3d Wreczenie Certyfikatu Dekra 3

Ewelina Miłota, Kierownik Działu Jakości w AM3D z certyfikatem DEKRA

 

Dekra Am 3d Wreczenie Certyfikatu Dekra 5

Stoją od lewej: Józef Patkaniowski, Starszy Specjalista, Zespół Sprzedaży DEKRA Certification; Emanuela Danilewicz, Dyrektor Sprzedaży Usług Certyfikacyjnych w DEKRA Certification; Ewelina Miłota, Kierownik Działu Jakości w AM3D oraz Krystian Nowakowski, Prezes Zarządu DEKRA Certification

 

AM3D jest, obok Materialise, jedyną firmą na rynku polskim, która posiada certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 w odniesieniu do produkcji przemysłowej 3D.  Ten złożony proces obejmuje m.in. postprodukcję i barwienie polimerów, badania materiałowe tworzyw sztucznych, inżynierię odwrotną, skanowanie 3D, projektowanie i prototypowanie. Usługi produkcyjne firmy AM3D umożliwiają szybsze wprowadzenie nowych produktów na rynek bez kompromisu pomiędzy jakością, a tempem procesu produkcji. Certyfikowane systemy zapewniają, że otrzymane wydruki 3D są zgodne z parametrami określonymi przez wymagania projektu.

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...