Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » Aktualności

Aktualności DEKRA Certification


DEKRA o zarządzaniu jakością na Kongresie Jakości

04/04/2017 - DEKRA o zarządzaniu jakością na Kongresie Jakości

 

W dniu 28 marca br. w Katowicach odbył się III Europejski Kongres Jakości pod hasłem „Jakość w praktyce”. Poruszane tematy były związane z kreowaniem kultury jakości w organizacji, dbaniem o jakość życiowego kapitału oraz nowościami i trendami w tym obszarze. Udział w Kongresie wzięli także przedstawiciele firmy DEKRA.

 

Zapraszamy do dyskusji z ekspertem DEKRA!

 

Ekspert DEKRA Pan Jarosław Siarkiewicz przedstawił prezentację „Jakość to wartość”, która skupiała się na omówieniu tematyki zarządzania jakością jako zarządzania wartością, którą tworzy dana firma czy organizacja. Co ciekawe, pojęcie jakości jest tu bardzo szerokie, bowiem dla każdego może mieć ono inne znaczenie. Stosując tak szeroką definicję jakości widzimy, że właściwie każdy z nas ma z nią do czynienia w prawie każdym aspekcie swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Dlatego warto dbać aby zarówno sama jakość, jak i zarządzanie nią stały na jak najwyższym poziomie. Tylko to przyniesie efekty w postaci zadowolenia klientów, firmy, pracowników.

 

Dla osób chcących zapoznać się z całym materiałem proponujemy możliwość ściągnięcia pliku PDF z artykułem "Jakość to wartość", który ukazał się w „Quality magazyn dla praktyków” numer marzec 2017/001.

 
 

  Pobierz Artykuł

 

Zapisz się na Newsletter DEKRA!

  @DEKRA_w_Polsce Dekra w Polsce
 


Zobacz więcej newsów...

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania