Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

DEKRA partnerem branżowym konferencji AutoEvent 2018

DEKRA partnerem branżowym konferencji AutoEvent 2018

25 cze 2018

Konferencja AutoEvent 2018 odbyła się w tym roku w Rawie Mazowieckiej. Grupa DEKRA w Polsce pełniła rolę partnera branżowego wydarzenia.

 

Pierwszego dnia konferencji uczestnicy mogli wspólnie dopingować piłkarską reprezentację Polski w trakcie meczu z Senegalem na Mundialu. Atmosfera w strefie kibica była - pomimo porażki biało-czerwonych - wyśmienita.

 

Kolejny dzień AutoEventu poświęcony był już w całości kwestiom merytorycznym. Piotr Ubych (Menedżer ds. Usług Ochrony Danych w Grupie DEKRA w Polsce) oraz Dipl.-Ing. Wolfgang Glowatzki (audytor wiodący ISO 27001 oraz ISO 22301; nasz gość specjalny z DEKRA w Austrii) wygłosili prelekcję ekspercką "Cyberbezpieczeństwo w dobie innowacji w Automotive" w ramach panelu tematycznego Perspektywy rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

 

Z kolei Tomasz Romanik, Menedżer Regionalny DEKRA, wziął udział w dwu panelach dyskusyjnych: Scenariusz dla sektora motoryzacyjnego w Polsce oraz OEM tak silny jak silne jest najsłabsze ogniwo w łańcuchu dostaw. Drugi dzień AutoEventu zakończył się uroczystą galą. 

 

Ostatni dzień poświęcony był na dwustronne rozmowy biznesowe przedsiębiorstw biorących udział w konferencji. Przez cały czas trwania AutoEventu na uczestników czekało stoisko firmowe Grupy DEKRA w Polsce, gdzie mogli porozmawiać z naszymi przedstawicielami o ofercie dla branży motoryzacyjnej.

 

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

 

DEKRA AutoEvent2018 - 1

 

DEKRA AutoEvent2018 - 2

 

DEKRA AutoEvent2018 - 3

 

DEKRA AutoEvent2018 - 4

 

Fot.: DEKRA

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...