Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » Aktualności

Aktualności DEKRA Certification


Grupa DEKRA w Polsce partnerem 8. Forum MotoSolutions w Krakowie

30/11/2017 - Grupa DEKRA w Polsce partnerem 8. Forum MotoSolutions w Krakowie

 

 
 

"Best practices w przemyśle motoryzacyjnym"

 

Ósma edycja Forum MotoSolutions odbyła się w tym roku pod hasłem "Best practices w przemyśle motoryzacyjnym". W dniach 23-24 listopada br. do krakowskiego hotelu Holiday Inn przybyło ponad 200 przedstawicieli polskiej branży automotive, przede wszystkim kadry zarządzającej oraz menadżerów średniego szczebla z zakładów produkcyjnych. Do tych grup organizatorzy - AutomotiveSuppliers.pl - szczególnie bowiem kierują to wydarzenie.
 

Grupa DEKRA w Polsce była partnerem branżowym 8. Forum MotoSolutions. Uczestnicy konferencji mieli możliwość odwiedzić nasze firmowe stoisko, jak też wysłuchać prelekcji tematycznej "Monitoring i audytowanie dostawców usług typu control & rework jako minimalizacja ryzyka wymagana przez IATF". Wygłosił ją Tomasz Kilka, Business Development Manager - Automotive Management Services w Grupie DEKRA w Polsce. W części merytorycznej wydarzenia głos zabierali zarówno przedstawiciele firm motoryzacyjnych, świadczących usługi dla branży automotive, ale też ludzi nauki. 
 

Dwudniowe Forum MotoSolutions było dla przedstawicieli polskiego przemysłu motoryzacyjnego szansą na wymianę doświadczeń, poszerzenie wiedzy o zagadnieniach technicznych, jak i biznesowych, oraz nawiązanie nowych kontaktów. W trakcie konferencji zostały również wręczone Nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego, które przyznano w pięciu kategoriach.

 

DEKRA na 8 Forum MotoSolutions fot. 1 - DEKRA

 

DEKRA na 8 Forum MotoSolutions fot. 2 - DEKRA

 

DEKRA na 8 Forum MotoSolutions fot. 3 - DEKRA

 

DEKRA na 8 Forum MotoSolutions fot. 4 - DEKRA


DEKRA na 8 Forum MotoSolutions fot. 5 - DEKRA

 

wszystkie zdjęcia: DEKRA

 
 
 

Dowiedz się więcej o usługach DEKRA dla Branży Automotive »

 
 

Zapisz się na Newsletter DEKRA!

 
  @DEKRA_w_Polsce Dekra w Polsce
 
 
 


Zobacz więcej newsów...

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania