Oczekujesz higieny i bezpieczeństwa? Szukaj tego znaku!

Oczekujesz higieny i bezpieczeństwa? Szukaj tego znaku!

08 lip 2020

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 postawiła nasze życia na głowie. Teraz, po tygodniach lockdownu, czas na odmrożenie gospodarki i funkcjonowanie w realiach nowej normalności. Pracownicy wracają do biur i zakładów produkcyjnych, klienci odwiedzają lokale gastronomiczne, a wielu z nas rusza na wakacyjne wojaże ku nadmorskim lub górskim kurortom, co oznacza konieczność noclegu w hotelu lub pensjonacie.

 

Jak mieć pewność, że w pobyt w tych miejscach nie wiąże się z wysokim ryzykiem zakażenia COVID-19? Wystarczy sprawdzić, czy dany hotel lub miejsce pracy posiada znak DEKRA Standard Trusted Facility.


Jeśli tak, oznacza to, że spełnia najwyższe wymagania dotyczące zachowania higieny i bezpieczeństwa, co potwierdzili niezależni eksperci DEKRA w czasie kompleksowej oceny.

 

Oparta o wytyczne WHO i krajowe regulacje ocena DEKRA Standard Trusted Facility to obiektywny dowód, że obiekt biurowy, produkcyjny lub usługowy może z powodzeniem prowadzić działalność, stale przestrzegając ścisłych, uznawanych na całym świecie, standardów higieny i bezpieczeństwa.

 

Znak DEKRA Standard Trusted Facility oznacza, że np. w hotelu dochowano wszelkich starań i spełniono wytyczne, dzięki którym ryzyko zakażenia nowym koronawirusem został zminimalizowane, a pobyt tam - z zachowaniem wszelkich zasad - jest bezpieczny.

 

Bezpieczne wakacje? Bezpieczne biuro? Bezpieczny zakład produkcyjny? DEKRA Standard Trusted Facility. 

 

Znak DEKRA Standard Trusted Facility

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...