Pierwsze w Polsce Świadectwo Zgodności VLOG dla producenta pasz

Pierwsze w Polsce Świadectwo Zgodności VLOG dla producenta pasz

18 wrz 2017

 

Z ramienia DEKRA Certification Sp. z o.o. w wydarzeniu udział wziął p. Sebastian Ciach – Menedżer Produktów Branży Rolno-Spożywczej i Biopaliw.

 

Uczestnicy III edycji konferencji „Żywienie bydła mlecznego. Nowe spojrzenie oraz praktyczne rozwiązania prosto ze świata nauki” mieli możliwość wysłuchać szeregu wykładów nt. żywienia bydła i nowych technik z nim związanych, jak i systemów zarządzania bezpieczeństwem pasz i ich identyfikacją. 

 

ETOS ze Świadectwem Zgodności „VLOG geprüft”

 

W trakcie konferencji p. Sebastian Ciach przekazał na ręce przedstawicieli ETOS Świadectwo Zgodności „VLOG geprüft" wystawione przez DEKRA Certification. To pierwsze w Polsce potwierdzenie spełniania restrykcyjnych standardów VLOG przez producenta pasz. W tym miejscu warto dodać, że już w 2016 roku Pierwsze Świadectwo Zgodności VLOG „OhneGenTechnik” dla rynku spożywczego w naszym kraju zostało wydane przez DEKRA.

 

Pierwsze w Polsce świadectwo zgodności VLOG dla producenta 1 - DEKRA

 

O certyfikacji „VLOG „OhneGentechnik” i „VLOG geprüft”

 

Standard i znak „Ohne GenTechnik” oraz „VLOG geprüft” potwierdzają, że produkty spożywcze jak też pasze i składniki paszowe) są nadzorowane pod kątem zawartości składników modyfikowanych genetycznie (GMO). DEKRA prowadzi audity na zgodność ze standardem VLOG w oparciu o umowę zawartą z niemieckim stowarzyszeniem Verband Lebensmittel Ohne Gentechnik e.V. (Stowarzyszenie Żywność bez Inżynierii Genetycznej).

 

Pierwsze w Polsce świadectwo zgodności vlog dla producenta 2 - DEKRA  Pierwsze w Polsce świadectwo zgodności VLOG dla producenta 3 - DEKRA  Pierwsze w Polsce świadectwo zgodności VLOG dla producenta 4 - DEKRA

 

Dowiedz się więcej o usługach dla Branży Rolno-Spożywczej »

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
Dominika Grosman
T. +48.601.143.050
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...