Pierwszy polski auditor QS

Pierwszy polski auditor QS

31 lip 2019

Ekspert DEKRA w Polsce, Sebastian Ciach, uzyskał zatwierdzenie w QS na realizację auditów QS w obszarze produkcji, handlu, transportu i magazynowania pasz. Teraz firmy certyfikowane wg standardu Qualität und Sicherheit GmbH w DEKRA mogą liczyć na audit prowadzony w języku polskim.

Sebastian Ciach od ponad 20 lat związany jest z przemysłem rolno-spożywczym oraz branżą logistyczną i laboratoryjną. Od 2008 roku w Grupie DEKRA rozwija usługi auditowania i certyfikacji dla firm sektora spożywczego, paszowego oraz przedsiębiorstw rolnych w oparciu o międzynarodowe normy i specjalistyczne standardy branżowe (m.in. GMP+, VLOG, IFS, REDcertHACCP, ISO 22000). Dzięki tysiącom godzin spędzonych na auditach oraz współpracy z międzynarodowym środowiskiem DEKRA łączy aktualną wiedzę z praktyczną znajomością specyfiki rynku.

QS to międzynarodowy standard jakości pasz, zapewniający bezpieczeństwo na każdym etapie łańcucha dostaw, tj. od pola do sklepu. Jest to możliwe dzięki uporządkowanym wymaganiom stawianym wszystkim podmiotom zaangażowanym w produkcję i dostarczenie żywności i pasz.

DEKRA Certification jest zatwierdzoną przez QS Qualität und Sicherheit GmbH jednostką certyfikującą.


Czytaj więcej o certyfikacji QS

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...