Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Setna firma z certyfikatem SUS 2.0

Setna firma z certyfikatem SUS 2.0

13 cze 2017

W dniu 7 czerwca br. PIFS i ARR ARLEG SA zorganizowały konferencję „Wyzwania dla sektora usług rozwojowych w Województwie Dolnośląskim”.

 

Na wydarzeniu nie zabrakło również przedstawicieli DEKRA Certification, którzy, w formie warsztatów, przybliżyli uczestnikom wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

 

W trakcie konferencji p. Emanuela Danilewicz, Menedżer Regionalny DEKRA Certification na woj. dolnośląskie i woj. opolskie oraz p. Jarosław Siarkiewicz, auditor i trener DEKRA, wręczyli przedstawicielom firmy Moderator Sp. z o.o. z Wrocławia certyfikat SUS 2.0 PIFS o numerze 100.

 

Setna firma z certyfikatem SUS 2.0 1 - DEKRA

Paweł Gąsowski, Prezes Zarządu Moderator Sp. z o.o. z certyfikatem SUS 2.0

 

Moderator Sp. z o.o. od 1995 roku zajmuje się organizacją szkoleń i świadczeniem usług z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich, menedżerskich, negocjacyjnych i sprzedażowych. Wrocławska firma w swej działalności wykorzystuje metody oparte na dowodach (Evidence Based). Moderator prowadzi też Szkoły: Trenerów Biznesu, Coachingu Menedżerskiego oraz Project Managera, jak również własne wydawnictwo.

 

Obejmujący wytyczne PIFS, będący alternatywą dla innych systemów zarządzania jakością,  Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 przeznaczony jest dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność związaną ze szkoleniami, niezależnie od ich tematyki i rodzaju. Certyfikat SUS 2.0 stanowi niezależny dowód, że firma szkoleniowa nie ustaje w ciągłym samodoskonaleniu się.

 

Setna firma z certyfikatem SUS 2.0 2 - DEKRA

Moment uroczystego wręczenia certyfikatu SUS 2.0 dla Moderator Sp z o.o. w trakcie konferencji PIFS we Wrocławiu.

 

Certyfikat mogą uzyskać zarówno firmy szkoleniowe zrzeszone w PIFS, jak i pozostające poza Izbą. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zatwierdziła standard SUS 2.0 jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych, chcących uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR). DEKRA jako jedyna w Polsce niezależna jednostka certyfikacyjna uprawniona jest do certyfikacji według standardu SUS 2.0.

 

Czytaj więcej o możliwości uzyskania certyfikatu SUS 2.0 »

 

 

Kategoria: Informacje

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...