Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » Aktualności

Aktualności DEKRA Certification


Setna firma z certyfikatem SUS 2.0

13/06/2017 - Setna firma z certyfikatem SUS 2.0


 

W dniu 7 czerwca br. Polska Izba Firm Szkoleniowych i Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG SA zorganizowały we wrocławskiej siedzibie Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki konferencję „Wyzwania dla sektora usług rozwojowych w Województwie Dolnośląskim”. Na wydarzeniu nie zabrakło również przedstawicieli DEKRA Certification, którzy, w formie warsztatów, przybliżyli uczestnikom wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.


W trakcie konferencji p. Emanuela Danilewicz, Menedżer Regionalny DEKRA Certification na woj. dolnośląskie i woj. opolskie oraz p. Jarosław Siarkiewicz, auditor i trener DEKRA, wręczyli przedstawicielom firmy Moderator Sp. z o.o. z Wrocławia certyfikat SUS 2.0 PIFS o numerze 100.


Moderator Sp. z o.o. od 1995 roku zajmuje się organizacją szkoleń i świadczeniem usług z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich, menedżerskich, negocjacyjnych i sprzedażowych. Wrocławska firma w swej działalności wykorzystuje metody oparte na dowodach (Evidence Based). Moderator prowadzi też Szkoły: Trenerów Biznesu, Coachingu Menedżerskiego oraz Project Managera, jak również własne wydawnictwo.


Obejmujący wytyczne PIFS, będący alternatywą dla innych systemów zarządzania jakością,  Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 przeznaczony jest dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność związaną ze szkoleniami, niezależnie od ich tematyki i rodzaju. Certyfikat SUS 2.0 stanowi niezależny dowód, że firma szkoleniowa nie ustaje w ciągłym samodoskonaleniu się.


Certyfikat mogą uzyskać zarówno firmy szkoleniowe zrzeszone w PIFS, jak i pozostające poza Izbą. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zatwierdziła standard SUS 2.0 jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych, chcących uzyskać wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR). DEKRA jako jedyna w Polsce niezależna jednostka certyfikacyjna uprawniona jest do certyfikacji według standardu SUS 2.0.

 

 dekra_setna_firma_z_sus_20

 

Paweł Gąsowski, Prezes Zarządu Moderator Sp. z o.o. z certyfikatem SUS 2.0

 

dekra_setna_firma_z_sus_20_1

 

Moment uroczystego wręczenia certyfikatu SUS 2.0 dla Moderator Sp z o.o. w trakcie konferencji PIFS we Wrocławiu.

 

Czytaj więcej o możliwości uzyskania certyfikatu SUS 2.0 »

 
 

Zapisz się na Newsletter DEKRA!

 
  @DEKRA_w_Polsce Dekra w Polsce
 
 
 


Zobacz więcej newsów...

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania