Zadbaj o jakość i bezpieczeństwo autokosmetyków

Zadbaj o jakość i bezpieczeństwo autokosmetyków

08 maj 2020

Dla konsumentów kupujących płyny do spryskiwaczy, środki do pielęgnacji karoserii lub wnętrza pojazdu i inne artykuły chemii samochodowej ważne jest, aby były to produkty nie tylko o skutecznym działaniu, ale też bezpieczne dla ich użytkowników oraz przyjazne dla środowiska.

 

Firmy zajmujące się produkcją, importem lub dystrybucją autokosmetyków - aby skutecznie konkurować na rynku - muszą uzyskać obiektywne potwierdzenie wysokiej jakości, ale też bezpieczeństwa oferowanych przez nich środków.

 

Takim dowodem jest certyfikat i znak DEKRA, przyznawany chemii samochodowej po pomyślnym przejściu badań laboratoryjnych. Obejmuje ono szereg kryteriów jakościowych i bezpieczeństwa, opracowanych przez specjalistów DEKRA (m.in. weryfikację karty charakterystyki substancji) w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, normy i standardy.

 

Certyfikat i znak DEKRA, widoczne na etykiecie produktu, to jasny sygnał dla klienta, że ma do czynienia z produktem jakościowym, bezpiecznym i spełniającym regulacje i normy branżowe.

 

Więcej informacji o badaniach i certyfikacji chemii samochodowej w DEKRA znajduje się w tym miejscu

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...