Zdobądź AKREDYTOWANY certyfikat audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

Zdobądź AKREDYTOWANY certyfikat audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

16 sty 2020

DEKRA Certification Sp. z o.o. otrzymała akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na certyfikację audytorów wiodących systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO 27001 (PN-EN ISO/IEC 27001).


Oznacza to, że wszystkie osoby, które uzyskają osobisty certyfikat DEKRA audytora wiodącego ISO 27001, tym samym zyskają również uprawnienia do przeprowadzenia audytów bezpieczeństwa systemu informacyjnego zgodnie z ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.


Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które zostały zakwalifikowane jako „operatorzy usług kluczowych”, a także dla specjalistów ds. IT, cyberbezpieczeństwa, czy prawa, którzy chcą rozwijać swoją karierę w obszarze cybersecurity i uzyskać kompetencje do przeprowadzania audytów.Aby uzyskać certyfikat DEKRA kandydat musi wykazać się nie tylko znajomością standardu ISO 27001, ale też wiedzą i doświadczeniem w zakresie techniki informatycznej, bezpieczeństwa informacji i audytowania. Certyfikat potwierdza więc, że osoba, która go otrzymała, nie tylko zna wymagania normy, przepisy i zasady dotyczące ochrony informacji w systemach informatycznych, ale przede wszystkim potrafi efektywnie wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.


Certyfikowany audytor jest dzięki temu niezwykle wartościowym pracownikiem każdej firmy i instytucji, która szczególnie dba o bezpieczeństwo informacji.


Aby uzyskać akredytowany certyfikat audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, należy:
1. Spełnić wymagania programu certyfikacji.
2. Wypełnić i przesłać do DEKRA komplet dokumentów.
3. Uzyskać pozytywny wynik na egzaminie dla kandydatów na audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

 

Sprawdź szczegółowe informacje i pobierz dokumenty niezbędne do uzyskania akredytowanego certyfikatu audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji »

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...