Certyfikacja IFS Broker

Certyfikacja IFS Broker

 

Zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produktów w kanałach dystrybucji

 

Poszukujesz sposobu na zdobycie nowych klientów i kontrahentów lub wejścia na nowe rynki?
Chcesz zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją?
Zależy Ci na wyróżnieniu Twojej organizacji na rynku dzięki certyfikatowi DEKRA?

 

Certyfikacja IFS Broker w DEKRA

 

Certyfikat IFS Broker wraz z logo IFS są dowodem, że wdrożony w firmie system zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych w kanałach dystrybucji odpowiada międzynarodowemu standardowi IFS Broker i podlega ciągłemu doskonaleniu.

 

Wiele polskich i zagranicznych firm wymaga auditów trzeciej strony od swoich potencjalnych kontrahentów w zakresie bezpiecznych i jakościowych produktów. Wystawiony przez niezależną jednostkę, jaką jest DEKRA, certyfikat IFS Broker pozwoli więc na nawiązanie współpracy z tymi podmiotami, czyli na zdobycie nowych klientów oraz na ekspansję na inne rynki.

 

Certyfikat IFS Broker potwierdza, że Twoja organizacja pośredniczy w obrocie produktami żywnościowymi, które są bezpieczne dla konsumentów, co przyczynia się do budowy przewagi konkurencyjnej. Audit DEKRA, potwierdzony rozpoznawalnym na całym świecie certyfikatem, stanowi dodatkowy atut służący wyróżnieniu firmy na rynku. 

 

 

Co to jest IFS Broker?

 

IFS (International Food Standard) Broker jest międzynarodowym standardem utrzymania jakości i bezpieczeństwa produktów na etapie skupu, przechowywania i odsprzedaży przez importerów, brokerów oraz agencje handlowe.

 

System IFS Broker obejmuje wyłącznie usługi brokerskie. W jego zakres wchodzą: system zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktów, zarządzanie zasobami, proces planowania i świadczenia usług, obrona produktu przed celowym zanieczyszczeniem lub ingerencją osób trzecich, jak też pomiary, analizy i doskonalenie oraz odpowiedzialność najwyższego kierownictwa.

 

 

Dla kogo jest IFS Broker?

 

Certyfikacja IFS Broker przeznaczona jest dla:

  • agencji handlowych,
  • brokerów,
  • dilerów.

 

Potwierdzone certyfikatem DEKRA wdrożenie systemu IFS Broker skierowane jest także do firm specjalizujących się w sprzedaży detalicznej:

  • produktów spożywczych,
  • higieny osobistej,
  • chemii gospodarczej,
  • opakowań.

 

 

Dlaczego DEKRA?

 

Certyfikujemy systemy wg standardu IFS Broker w oparciu o renomowaną akredytację DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle).

 

DEKRA jest jedną z czołowych jednostek certyfikujących na świecie. Wystawiane przez nas certyfikaty są respektowane przez firmy i instytucje w kraju i zagranicą.

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

 

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ:

Zapraszamy do kontaktu z Menedżerem Regionalnym DEKRA, który odpowie na nurtujące Cię pytania...

 

22 lip 2021

Nowe wersje standardów IFS Logistics i IFS Broker

Sprawdź, co zmienia się w certyfikacji IFS Logistics i IFS Broker w 2021 roku!

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...