Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » O DEKRA Certification

DEKRA Certification - niezależna jednostka certyfikująca

 

O DEKRA Certification


Wskazujemy mocne strony. Dokumentujemy niezawodność. Potwierdzamy jakość.

 

Z DEKRA Certification wykorzystasz wszystkie możliwości zdobycia przewagi nad lokalną i globalną konkurencją.

 

Skorzystaj z bezstronnego, uznawanego na całym świecie doświadczenia DEKRA Certification!

 

 

 Dlaczego warto wybrać właśnie DEKRA Certification?

 

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie i Krakowie oraz regionalnymi biurami handlowymi, tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 r. jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.


Kompleksowo wspieramy rozwój Twojej organizacji poprzez certyfikację systemów zarządzania i wyrobów oraz komponentów, a także certyfikację osób.

Realizujemy zaawansowane usługi eksperckie w zakresie zarządzania bezpieczeństwem procesu i zabezpieczeń przeciwwybuchowych; specjalistyczne badania materiałów i urządzeń ciśnieniowych; inspekcje i ekspertyzy statycznych systemów składowania; certyfikację łańcucha dostaw oraz Zakładowej Kontroli Produkcji.  

Swoje doświadczenie w przeprowadzaniu auditów, ocenie i potwierdzaniu zgodności DEKRA Certification wykorzystuje także w ofercie badań typu "Mystery Shopping" pod marką SmartCheck, kierowanej do sieci handlowych i usługowych.

 

Twój biznes jest jak żywy organizm, który w całości powinien sprawnie funkcjonować - dlatego nigdy nie patrzymy na Twoje produkty i procesy oddzielnie, ale zawsze w kontekście wszystkich wymagań wewnętrznych i zewnętrznych.

 Jako niezależny dostawca usług z akredytacjami potwierdzającymi naszą wiedzę w zakresie zgodności z przepisami i normami, pomożemy Ci w systematycznym rozwoju i udoskonalaniu jakości i niezawodności w Twojej organizacji.

 

W czym nie możemy Ci pomóc?
DEKRA Certification nie zajmuje się wydawaniem naklejek uprawniających do wjazdu na teren Niemiec; nie prowadzimy też stacji kontroli pojazdów... Jako jednostka certyfikacyjna, DEKRA Certification nie świadczy także usług doradczych...

Jeżeli interesują Cię usługi innych spółek Grupy DEKRA, informacje o nich znajdziesz na stronie: www.dekra.pl

 
Sprawdź usługi świadczone przez wszystkie spółki DEKRA w Polsce (informacje o poszczególnych spółkach znajdziesz na www.dekra.pl):

 

DEKRA Certification na świecie

Niezależnie od tego, gdzie chcesz się rozwijać, DEKRA Certification jest blisko Ciebie. Działamy na całym świecie, zatrudniając blisko 40 tysięcy pracowników i współpracując z ponad 500 partnerami zewnętrznymi w ponad 50 krajach, co oznacza, że nasi klienci mogą cieszyć się pełnym zakresem usług bez granic.

DEKRA Certification Sp. o.o. jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania na terenie Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Rumunii, Węgier, Litwy, Białorusi. 

 

 

Myślenie i działanie oparte na sieci współpracy są obecnie kluczowe, a dzięki DEKRA Certification możesz je wykorzystać w swojej firmie. Jesteśmy znani jako silny dostawca usług auditowych i certyfikacyjnych dla systemów jakości i środowiskowa, BHP, bezpieczeństwa danych, branży spożywczej, rolnictwa i przemysłu. Oferujemy także na całym świecie usługi na najwyższym poziomie w obszarze kontroli i certyfikacji elektrycznych i elektronicznych wyrobów i komponentów. Nasze bogate portfolio obejmuje również szeroki zakres specjalistycznych szkoleń.

 

Potrzebujesz szerszej informacji o usługach DEKRA Certification?

 

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania