Logo DEKRA Certification

Badanie i Certyfikacja Wyrobów i Komponentów

 

Znaki i Certyfikaty DEKRA - Jakość i Bezpieczeństwo.
Badanie i Certyfikacja Wyrobów           

 Kontrola, badanie i certyfikacja profesjonalnych wyrobów i urządzeń, oświetlenia oraz elektronarzędzi, w tym usługi specjalistyczne takie jak fotometria i EMC. Wg standardów: CB, KEMA-KEUR, ENEC, CE, GS, CSA oraz testy zabezpieczeń przeciwporażeniowych wg norm: IEC i EN. »
     

Badanie i Certyfikacja Komponentów          

 Kontrola, badanie i certyfikacja komponentów do urządzeń przemysłowych, sprzętu AGD oraz przewodów. Wg standardów: CB, KEMA-KEUR, ENEC, CE, GS, CSA oraz testy zabezpieczeń przeciwporażeniowych wg norm: IEC i EN. »
     
DEKRA - Badania wyrobów do kontaktu z żywnością

Badania Wyrobów do Kontaktu z Żywnością

Nowoczesne, kompleksowo wyposażone laboratoria DEKRA specjalizują się w przeprowadzaniu zaawansowanych badań w zakresie dyrektyw i rozporządzeń UE oraz wymagań niemieckich (LFGB, BedGgstV), francuskich, włoskich i amerykańskich (FDA CFR 21, 16 CFR 1303 / CPSIA Sec. 101). »
 

 
DEKRA - Badanie i Certyfikacja Autokosmetyków i Chemii Samochodowej

Badanie i Certyfikacja Autokosmetyków i Chemii Samochodowej

DEKRA oferuje badania laboratoryjne i certyfikację kosmetyków i chemii samochodowej (płyny do spryskiwaczy, wosk do karoserii, spray, chusteczki itp.). Weryfikujemy karty charakterystyki substancji (MSDS), bezpieczeństwo i właściwości jakościowe. »
     
Badania i certyfikacja systemów zabezpieczenia ładunków w transporcie

Badanie i Certyfikacja Systemów Zabezpieczenia Ładunku

DEKRA oferuje badanie i certyfikację produktów do zabezpieczania transportu (plandeki, klamry, pasy), w oparciu o normy i standardy UE, Niemiec... »
     
dekra-bezpieczne_systemy_skladowania

Statyczne Systemy Składowania

DEKRA wprowadziła do swojej oferty specjalistyczne cje i ekspertyzy statycznych systemów składowania (systemy regałowe średniego i wysokiego składowania)... »
     
 

Audity i Certyfikacja Taboru i Infrastruktury Kolejowej

Usługi auditów i certyfikacji wszystkich rodzajów i elementów taboru i infrastruktury kolejowej; certyfikat weryfikacji WE (EC) potwierdzający zgodność z TSI... »
     

Zakładowa Kontrola Produkcji

ZKP jest formą wewnętrznej kontroli produkcji. Producenci wyrobów budowlanych powinni prowadzić ją w sposób ciągły, dbając o wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych produktów. Wdrożenie i utrzymanie ZKP jest obowiązkiem nakładanym na przedsiębiorców przez polskie i unijne przepisy prawne. »
     

Certyfikacja Łańcucha Dostaw w przemyśle Drzewno-Papierniczym

DEKRA Certification oferuje dla wszystkich przedsiębiorstw przemysłu drzewno-papierniczego certyfikację FSC® i PEFC™ w zakresie: kontroli pochodzenia FSC® Chain of Custody, FSC® „Drewno Kontrolowane” (FSC Controlled Wood), PEFC™ „Łańcuch dostaw produktów zawierających surowce leśne”. »
     
Inspekcje logistyki załadunku

Inspekcje w zakresie logistyki załadunku

Podczas inspekcji logistyki załadunku, ekspert DEKRA upewnia się, że towar jest transportowany pojazdem spełniającym określone wytyczne, towary są odpowiednio zapakowane, ułożone i zabezpieczone, a przewóz odbywa się w odpowiednich warunkach i z zapewnioną niezbędną dokumentacją. »

Kontakt:

 

Zapytaj o ofertę DEKRA w zakresie certyfikacji wyrobów!  Pobierz formularz »


 
 

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania