Logo DEKRA Certification

Certyfikacja GMP+

    
        

 

 Standard Dobrych Praktyk Wytwarzania i Transportu Pasz GMP+

 
 
Wprowadzenie Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) w zakresie pasz gwarantuje, że produkowane, składowane i transportowane przez Państwa firmę i jej dostawców pasze, mieszanki paszowe i premiksy nie powodują zagrożenia dla zwierząt – i są bezpieczne dla ludzi.

Jesteśmy tym, co jemy. W szczególności od czasu skandalu z „chorobą szalonych krów”, konsumenci i prawodawcy bardzo uważnie przyglądają się paszy podawanej zwierzętom hodowlanym. Dzięki GMP+ zagwarantujesz jednolite zapewnienie jakości w produkcji pasz i zdobędziesz zaufanie klientów oraz społeczeństwa.

   

                                    Korzyści dla Twojej organizacji:

 
  • Certyfikat DEKRA to obiektywny dowód, że Twój system zarządzania produkcją i transportem pasz spełnia wymagania międzynarodowego standardu GMP+ i podlega ciągłemu doskonaleniu.
  • W wielu przypadkach, posiadanie certyfikatu GMP+ stanowi jedno z podstawowych wymagań przetargowych, dla partnerów biznesowych Państwa firmy oznaczając gwarancję rzetelności. Certyfikowany system GMP jest warunkiem niezbędnym m.in. dla firm eksportujących pasze do Holandii, Belgii i Niemiec.
  • Dzięki rozpoznawalnemu na całym świecie certyfikatowi DEKRA, wzrasta wartość rynkowa przedsiębiorstwa.
DEKRA - certyfikacja GMP+
   

                                             Dla kogo?

 

 

  • Standard GMP+ skierowany jest do producentów pasz dla zwierząt oraz ich składników, a także przedsiębiorstw transportowych (w tym żeglugi śródlądowej) i handlowych tej branży.


 

 

   Nasze akredytacje i doświadczenie:

 
  • DEKRA Certification certyfikuje systemy GMP+ w oparciu o akredytację DAR (Deutscher Akkreditierungs Rat).

 

  • Tylko w Polsce, DEKRA Certification co roku przeprowadza ok. 120 auditów GMP, głównie w oparciu o standardy B1, B2, B3 i B4.
   

Kontakt

 
  
   

Informacje dodatkowe:

 
 

                       
 
contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania