Logo DEKRA Certification

Certyfikacja IFS Food

 
        

 

 IFS Food

Międzynarodowy Standard Żywności

 
 

Międzynarodowa norma żywności (IFS) została opracowana, aby chronić marki produktów spożywczych.

Standard IFS Food określa wymagania wobec wszystkich producentów żywności, ze szczególnym uwzględnieniem zakładów spożywczych dostarczających żywność do sieci handlowych pod własną marką.

Standard IFS ma na celu nie tylko zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa produktów, lecz także redukcję kosztów dostawców i sprzedawców oraz możliwość porównywania firm i zapewnia przejrzystość działania w całym łańcuchu produkcji żywności. Jego ważnym elementem jest zgodność wyrobów z europejskim prawem żywnościowym. Standard IFS Food jest uznawany przez GFSI (Global Food Safety Initiative), co gwarantuje jego rozpoznawalność i uznawanie na całym świecie. To wszystko sprawia, że jest on narzędziem do obiektywnej oceny firm i gwarantuje przejrzystość ich działania.


   

                                    Korzyści dla Twojej organizacji:

  • IFS Food  łączy w sobie standardy dot. bezpieczeństwa żywności i zarządzania jakością. – Wdrażając go, oszczędzasz czas i pieniądze.

  • Certyfikat DEKRA to obiektywny dowód, że Twój system zarządzania odpowiada międzynarodowym normom i podlega ciągłemu doskonaleniu.

  • Badania pokazują, że przedsiębiorstwa, które wdrożyły IFS, poprawiły swoje relacje z klientami – a w rezultacie osiągnęły przewagę nad konkurencją [źródło: www.ifs-certification.com].

  • Dzięki rozpoznawalnemu na całym świecie certyfikatowi DEKRA, wzrasta wartość rynkowa przedsiębiorstwa.
   

                                             Dla kogo?

  • Standard IFS Food można zastosować do wszystkich etapów produkcji wyrobu spożywczego, od producenta, przez proces przetwarzania, po pakowanie.

  • Certyfikacja IFS Food szczególnie polecana jest producentom żywności, dla których znaczącym kanałem dystrybucji są sieci handlowe (supermarkety, hipermarkety, dyskonty itp.).
DEKRA - Kompetentny, Niezawodny, Rzetelny Partner  
   

   Nasze akredytacje i doświadczenie:

  • DEKRA Certification certyfikuje systemy IFS w oparciu o akredytację DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle).

  • Posiadamy akredytację w zakresie wszystkich kategorii standardu IFS.
   

Informacje dodatkowe:

   

Kontakt

  
   
  Pobierz formularz ofertowy »  
 

                       
 
contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania