Logo DEKRA Certification

Certyfikacja ISO 3834


      
        

 

ISO 3834 - Wymagania Jakości dotyczące Spawania Materiałów Metalowych


 

Jakość metalowych konstrukcji i bezpieczeństwo ich użytkowania wymaga od projektanta i wykonawcy zachowania najwyższych standardów.  

Norma ISO 3834 opisuje wymagania jakościowe w zakresie spawania wyrobów metalowych. Mogą być one stosowane w połączeniu ze standardem ISO 9001, dając gwarancję zachowania jakości zarówno w procesie produkcji, jak i np. na etapie obsługi klienta.


DEKRA Certification pomaga w zapewnieniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa konstrukcji stalowych m.in. certyfikując systemy zarządzania zgodne z normą ISO 3834 i ISO 9001 oraz system Zakładowej Kontroli Produkcji, a także realizując usługi Badania i Certyfikacji Wyrobów i Komponentów w kierunku uzyskania znaku CE lub DEKRA GS.

   

Korzyści dla Twojej organizacji:

  • Certyfikat ISO 3834 wystawiony przez DEKRA to obiektywny dowód na to, że wytwarzane przez Twoje przedsiębiorstwo konstrukcje spawane spełniają wymagania międzynarodowej normy oraz obowiązujących specyfikacji i przepisów prawnych.
  • ISO 3834 daje Ci pewność, że procesy spawania w Twoim przedsiębiorstwie wykonywane są w sposób efektywny.
  • Dzięki temu, że nadzór nad wyrobem realizowany jest począwszy od etapu projektowania, zyskujesz kontrolę nad całym procesem wytwórczym.
  • Dzięki rozpoznawalnemu na całym świecie certyfikatowi DEKRA, wzrasta wartość rynkowa przedsiębiorstwa.

   

Nasze akredytacje i doświadczenie:

 
DEKRA Certification Sp. z o.o. posiada w obszarze ISO 3834 akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA).
   

Dla kogo?

  • Wdrożenie i certyfikacja systemu ISO 3834 polecana jest zarówno producentom różnego rodzaju konstrukcji spawanych oraz firmom świadczącym usługi spawalnicze, jak i wewnętrznym jednostkom organizacyjnym wykonującym montaż przez spawanie na rzecz innych komórek danego przedsiębiorstwa.
  • Uniwersalność normy ISO 3834 pozwala na jej stosowanie niezależnie od charakterystyki wytwarzanej konstrukcji (np. wielkich konstrukcji drogowych, środków transportu, czy sprzętu do użytku domowego).
 
   

Kontakt

  

 

Dodatkowe informacje:

 

 


 

   
 

                       
 
contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania