Logo DEKRA Certification

Certyfikacja PN-EN 15593


    
        

 

 System Zarządzania Higieną w Produkcji Opakowań do Produktów Spożywczych PN-EN 15593

 
 
Bezpieczeństwo i higiena żywności to jedna z najważniejszych i najbardziej aktualnych kwestii dla europejskiego konsumenta. Unijna polityka żywnościowa obejmuje cały łańcuch, określany jako droga produktów żywnościowych „od pola - do stołu.” Minimalizacja i skuteczna kontrola ryzyka, jakie może zagrozić konsumentom, dotyczy także opakowań do artykułów żywnościowych.

Standard PN-EN 15593 „Opakowania - Zarządzanie higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych” prezentuje dobre praktyki zarządzania higieną w procesie produkcyjnym oraz w trakcie transportu i magazynowania opakowań.
Norma PN-EN 15593 nawiązuje do zasad systemu ISO 9001, HACCP i ISO 22000 stanowiąc kompleksowe narzędzie dla producentów dostawców opakowań dla artykułów żywnościowych.

   

                                    Korzyści dla Twojej organizacji:

   
  • Certyfikat DEKRA to obiektywny dowód, że Twój system zarządzania odpowiada międzynarodowym normom i podlega ciągłemu doskonaleniu.
  • Sprawny system zarządzania higieną produkcji umożliwia ciągłą kontrolę procesu, a tym samym – redukcję ryzyka i kosztów oraz wzrost efektywność pracy.
  • Coraz częściej posiadanie certyfikatu PN-EN 15593 stanowi jedno z podstawowych wymagań kontrahentów Twojej firmy, także w procedurach przetargowych.
  • Zapewniając bezpieczeństwo produktów żywnościowych, przedsiębiorstwo aktywnie włącza się w nurt odpowiedzialnego społecznie biznesu, na czym niewątpliwie korzysta jego wizerunek.
  • Dzięki rozpoznawalnemu na całym świecie certyfikatowi DEKRA, wzrasta wartość rynkowa przedsiębiorstwa.
   

                                             Dla kogo?

  • Producenci opakowań mających bezpośredni kontakt z żywnością;
  • Producenci opakowań wtórnych i opakowań zbiorczych;
  • Dostawcy opakowań dla produktów spożywczych.
 
   

   Nasze akredytacje i doświadczenie:

  • Certyfikacja systemu zarządzania higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych PN-EN 15593 nie podlega akredytacji.
   

Kontakt

  
   

Informacje dodatkowe:

   
   

                       
 
contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania