Logo DEKRA Certification

Zapytaj o szkolenie

 

 

 
DEKRA zaprasza Państwa do udziału w wyjątkowych szkoleniach otwartych i webinariach, seminariach eksperckich, kongresach...
 

Wypełnij szczegółowy formularz zapytania o szkolenie DEKRA:

 
 
* : 
* : 
* : 
* : 
* : 
 : 
Preferowane miejsce szkolenia * : 


 : 

* : 
 : 
* : 
 : 

Dane osoby do kontaktów:


* : 
* : 
* : 
* : 


Administratorem Państwa danych osobowych, udostępnionych dobrowolnie w celu otrzymania oferty na przeprowadzenie szkolenia, jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści podanych danych oraz ich poprawiania.

Chcesz otrzymywać informacje o innych szkoleniach i usługach DEKRA? Prosimy Cię o zaznaczenie poniższych 2 klauzul, które pozwolą nam na ich przesyłanie zgodnie z Twoim życzeniem:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów marketingowych. : 

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DEKRA Certification Sp. z o.o. oraz DEKRA Polska Sp. z. o.o. na mój adres e-mail wskazany w formularzu informacji handlowych oraz wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych do celów marketingu bezpośredniego ww. spółek. : 
* : pole obowiązkowe

 

 

 

 

 

                       
contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania