Asystent/Asystentka w Zespole Certyfikacji

Dla linii biznesowej Certyfikacja w DEKRA Certification Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w DEKRA

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta/Asystentki będzie odpowiedzialna za obsługę klientów wyznaczonego regionu w zakresie planowania i nadzorowania auditów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, pracach biurowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • komunikatywność, rzetelność
  • dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • umiejętność działania pod presją czasu i koncentracji na wielu zadaniach w jednym czasie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • przyjazne środowisko pracy

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA