Asystent/-ka biura /Sekretarka

Dla linii biznesowej Shared Service w DEKRA Certification Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w DEKRA

Twój zakres obowiązków:

  • administracja i koordynacja obiegu dokumentów
  • obsługa klienta (wewnętrznego i zewnętrznego)
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • odbieranie i przekierowywanie telefonów
  • rejestr umów administracyjnych i biznesowych
  • zamawianie taksówek / hoteli
  • zakupy biurowe / realizacja zamówień pracowników
  • sprzedaż nalepek ekologicznych
  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach
  • skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe

Nasze wymagania:

  • min. wykształcenie średnie / preferowane wyższe
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność i otwartość
  • dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność, dokładność, sumienność realizacji zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • przyjazne środowisko pracy

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA