Młodszy specjalista ds. certyfikacji biomasy i biopaliw

DEKRA Certification Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w DEKRA

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów certyfikacji biomasy i biopaliw
  • kontakt z klientami
  • pozyskiwanie danych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe: rolnicze, chemiczne, ochrona/inżynieria środowiska lub pokrewne
  • wysoka motywacja do działania
  • samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • praktyczna wiedza z zakresu gospodarki odpadami (BDO) i/lub rolnictwa
  • znajomość zasad certyfikacji zrównoważonego rozwoju dla biopaliw i doświadczenie pracy z systemami: REDcert / KZR INIG / ISCC
  • podstawowa znajomość idei zrównoważonego rozwoju

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • ciekawa praca w dynamicznym zespole
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • elastyczny czas pracy

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA