Praktykant/-ka w zespole Controllingu

Zespół controllingu w Dekra Certification poszukuje praktykanta!

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w DEKRA

Jeśli:

MS Office a w szczególności excel nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic

Rozmowy w języku angielskim nie sprawiają problemów

Potrafisz posługiwać się programem SAP, jeśli nie to nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy

Korzystasz częściej z cyfr niż liter J a raporty finansowe nie przyprawiają Cię o ból głowy

Poszukujesz nowych wyzwań oraz możliwości sprawdzenia się w obszarze controllingu nie zwlekaj!

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy od ekspertów

Miłą atmosferę pracy

Po stażu istnieje możliwość zatrudnienia

O Zespole (główne zadania)::

Wsparcie Kontrolera Finansowego w tworzeniu budżetów i prognoz

Sporządzanie raportów wynikowych dla managerów

Analiza odchyleń wykonania do budżetu

Wsparcie księgowości

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA