Specjalista ds. kadr i płac

Zespół HR w Dekra Certification poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w DEKRA

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń
  • ewidencjonowanie i rozliczanie absencji
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji PFRON oraz GUS
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze zmianami w trakcie zatrudnienia
  • tworzenie raportów płacowych

Nasze Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata (w tym w naliczaniu płac)
  • znajomość programu Płatnik
  • znajomość programów kadrowo-płacowych: Enova, SAP lub inne (TETA, Symfonia)
  • znajomość: prawa pracy, PPK, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa
  • podatkowego z zakresu PIT
  • doświadczenie w sporządzaniu i analizowaniu raportów kadrowo-płacowych
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice; w tym Excel
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • nastawienie na pracę w zespole
  • dokładność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • przyjazne środowisko pracy

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA