Specjalista ds. marketingu

Dla linii biznesowej Shared Service w DEKRA Certification Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Praca w DEKRA

WYMAGANIA

Zanim wyślesz nam swoją aplikację upewnij się, że spełniasz poniższe wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu firmowych profili B2B i B2C w serwisach LinkedIn, Facebook, YouTube i Google;
  • znajomość Netykiety;
  • doświadczenie w realizacji płatnych kampanii reklamowych w serwisach LinkedIn i Facebook;
  • umiejętność pisania tekstów informacyjnych i reklamowych w j. polskim;
  • znajomość podstawowych zasad SEO i UI/UX;
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu newsletterów/e-mailingów;
  • umiejętność wyszukiwania rzetelnych informacji, analizy i wyciągania wniosków;
  • umiejętność pracy z programami pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • umiejętność tworzenia grafiki w programach pakietu Adobe;
  • kreatywność;
  • dbałość o szczegóły, odpowiedzialność;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami;
  • chęć do pracy i zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy (w tym aplikacji informatycznych);
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację ustną, czytanie ze zrozumieniem, pisanie prostych tekstów i maili, proste tłumaczenia;
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe).

OPIS STANOWISKA

Dołączysz do zespołu, którego podstawowym celem jest wsparcie sprzedaży różnych grup produktowych (B2B z elementami B2C) oraz dbanie o wizerunek firmy.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • prowadzenie profili firmy w serwisach społecznościowych i bieżąca komunikacja z klientami (LinkedIn, Facebook, Google itp.);
  • współtworzenie kalendarza działań internetowych wspierających wybrane obszary biznesowe;
  • tworzenie i publikacja treści na stronach www;
  • przygotowywanie prezentacji PowerPoint;
  • opracowywanie innych materiałów reklamowych i promocyjnych, redagowanie tekstów marketingowych;
  • zamawianie i projektowanie firmowych upominków i akcydensów;
  • wsparcie Zespołu Marketingu w realizacji kampanii promocyjnych, analizach rynku, organizacji udziału przedstawicieli firmy w imprezach branżowych i członkostwa w izbach gospodarczych, itp.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • przyjazne środowisko pracy

Rekrutacja

Szukasz innego stanowiska?

Wyslij CV do DEKRA