Logo DEKRA Certification

Lotnictwo i Kosmonautyka

 

Twoja branża:

Organizacje przemysłu lotniczego na całym świecie systematycznie produkują i udoskonalają swoje wyroby, które mają być niezawodne i bezpieczne przy jednoczesnym spełnieniu lub przewyższeniu wymagań klientów oraz instytucji nadzoru.

Budowanie statków powietrznych różnego typu i przeznaczenia opiera się w głównej mierze na kooperacji i koordynacji działań wielu dostawców, gdzie musi być zapewniona najwyższa jakość na wszystkich poziomach łańcucha bezpieczeństwa.

 

Naturalnym wyzwaniem dla dostawców przemysłu lotniczego i kosmonautyki oraz wytwórców końcowych jest zapewnienie i podwyższanie jakości i bezpieczeństwa oraz obniżenie kosztów. – DEKRA wspiera branżę certyfikując wyroby i systemy zarządzania jakością na wszystkich poziomach łańcucha bezpieczeństwa, w obszarach: projektowania, produkcji sprzętu lotniczego, wyposażenia lotniczego, części zamiennych, zaopatrzenia, obsługi i utrzymania ruchu, magazynowania, napraw bieżących, okresowych i głównych, konserwacji, obsługiwania pasażerów i ładunków, a także samej organizacji i operacji prowadzenia lotów.

  

 

Nasze usługi:

   

Kontakt:

 
 

    

contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania