Certyfikacja IFS Logistics

Certyfikacja IFS Logistics

 

Międzynarodowy standard dla transportu i magazynowania

 

Potrzebujesz obiektywnego dowodu, że Twoja organizacja spełnia wymagania prawne?
Chcesz obniżyć koszty działania organizacji?
Chcesz wyróżnić się na rynku dzięki certyfikatowi cenionej i rzetelnej jednostki?

 

Certyfikacja IFS Logistics w DEKRA

 

Certyfikat IFS Logistics jest obiektywnym dowodem na spełnianie przez firmę logistyczną międzynarodowego standardu dla transportu i magazynowania. Potwierdza on, że Twoja organizacja prowadzi działalność zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa przewożonej i przechowywanej żywności.

 

Zmniejszą się koszty działania Twojej organizacji, bowiem ograniczeniu ulegną czas oraz środki konieczne do zweryfikowania dostawców i zwroty produktów.

 

Uzyskany dzięki certyfikatowi IFS Logistics wizerunek dostawcy bezpiecznych i jakościowych produktów spożywczych umożliwi Ci pozyskanie nowych klientów i kontrahentów. Wystawiony przez DEKRA certyfikat jest rozpoznawalny na całym świecie  - pozwoli Twojej organizacji wyprzedzić konkurentów i wyróżnić się w branży.

 

 

Co to jest IFS Logistics?

 

Międzynarodowy standard dla transportu i magazynowania IFS Logistics dotyczy funkcjonowania przedsiębiorstw logistycznych, zajmujących się przewozem, pakowaniem, magazynowaniem oraz dystrybucją produktów spożywczych i niespożywczych. Opracowano go w celu audytowania całego łańcucha logistycznego.

 

Twoja organizacja może wdrożyć system IFS Logistics niezależnie od wykorzystywanych środków transportu, szczególnych warunków magazynowania oraz obowiązujących zasad pakowania.

 

 

Dla kogo jest IFS Logistics?

 

Po certyfikację wg standardu IFS Logistics sięgają podmioty z branży logistycznej, mające do czynienia z produktami spożywczymi (w tym sypkimi oraz o regulowanej temperaturze, np. mrożone pieczywo, mięso, warzywa) i innymi, a w szczególności:

  • firmy transportowe
  • firmy opakowaniowe
  • firmy magazynujące
  • firmy dystrybucyjne

 

Certyfikat IFS polecamy firmom dostarczającym produkty do sieci handlowych.

 

 

Dlaczego DEKRA?

DEKRA certyfikuje systemy zarządzania wg międzynarodowego standardu IFS Logistics w oparciu o renomowaną niemiecką akredytację DAkkS (Deutsche Akkreditierungsstelle).

 

DEKRA jest jedną z czołowych jednostek certyfikujących na świecie. Wystawiane przez nas certyfikaty są respektowane przez firmy i instytucje w kraju i zagranicą.

 

Auditorzy DEKRA to eksperci o doskonałej znajomości standardu IFS i specyfiki branży logistycznej, szczególnie w zakresie dotyczącym produktów spożywczych.

 

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

 

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ:

Zapraszamy do kontaktu z Menedżerem Regionalnym DEKRA, który odpowie na nurtujące Cię pytania...

 

22 lip 2021

Nowe wersje standardów IFS Logistics i IFS Broker

Sprawdź, co zmienia się w certyfikacji IFS Logistics i IFS Broker w 2021 roku!

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...