Certyfikacja ISO 9001

Zapewnij stałą jakość procesów i usług dzięki certyfikacji ISO 9001

Niezawodne zarządzanie jakością oparte na normie ISO 9001 zapewnia wysoką jakość procesów i usług - niezależnie od wielkości, branży i rodzaju organizacji.

Certyfikacja ISO 9001 w DEKRA pozwoli Twojej organizacji zdobywać nowych klientów i jednocześnie poprawiać jakość procesów.

O certyfikacji ISO 9001

Obecna norma ISO 9001 posiada nadrzędną strukturę zwaną "High Level Structure" (HLS) i dlatego jest jeszcze bardziej kompatybilna z innymi normami ISO dotyczącymi systemów zarządzania (takimi jak ISO 50001, ISO 45001, ISO 14001). Ponadto, ISO 9001 charakteryzuje się bardziej ekonomicznymi, zorientowanymi na rynek, zrównoważonymi i przyjaznymi dla użytkownika procesami operacyjnymi.
Jedną z głównych cech nowej normy ISO 9001 jest podejście oparte na ryzyku, które identyfikuje szanse i zagrożenia, określa odpowiednie środki i ocenia ich skuteczność. Gwarantuje to, że system zarządzania jakością oraz towarzyszące mu procesy w organizacji osiągają pożądane rezultaty.
Kilka kroków do certyfikacji ISO 9001:
 1. Spotkanie informacyjne i audit wstępny (opcjonalnie)
  Spotkanie informacyjne (telefonicznie lub osobiście), omówienie projektu na miejscu oraz przygotowanie do certyfikacji, w tym przegląd dokumentów.
 2. Certyfikacja na miejscu
  Analiza gotowości z oceną i przeglądem opisu systemu zarządzania, przeglądem udokumentowanych procesów oraz opcjonalnie przeglądem działań korygujących.
 3. Raport z auditu i ocena
  Dokumentacja z auditu i oceny systemu zarządzania.
 4. Certyfikat i znak
  Po pomyślnym zakończeniu otrzymasz swój certyfikat i znak DEKRA (z maksymalnym okresem ważności trzech lat).
 5. Pierwszy audyt nadzoru
  Co dwanaście miesięcy przeprowadzany jest audyt nadzoru praktycznego wdrożenia systemu.
 6. Drugi audyt kontrolny
  Powtórny audyt praktycznego wdrożenia systemu zarządzania.
 7. Recertyfikacja
  Trzy lata po pierwszej certyfikacji, kroki od 2 do 6 są powtarzane podczas auditu recertyfikacyjnego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

 • Nasi audytorzy posiadają wieloletnie, międzybranżowe doświadczenie w certyfikacji systemów zarządzania.
 • Wyróżnij się na tle konkurencji i wzmocnij swoje strategie rynkowe dzięki skutecznej certyfikacji reprezentowanej przez nasz uznany znak DEKRA
 • Nasze portfolio zawiera ponad 200 akredytacji, do których przeprowadzania jesteśmy upoważnieni, a nasze usługi mogą być łączone w celu zapewnienia maksymalnych korzyści
Szybka wycena dla jednej lokalizacji
Twoja firma ma jedną lokalizację? Wypełnij formularz, by otrzymać natychmiastową wycenę certyfikacji na podstawie amerykańskiej akredytacji ANAB.
Uzyskaj wycenę
Kompleksowa wycena dla kilku lokalizacji
Twoja firma ma kilka lokalizacji? Skorzystaj z jednego wniosku, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę dla wszystkich oddziałów.
Wypełnij wniosek