Testy i usługi dla samochodów elektrycznych i hybrydowych

Poczucie bezpieczeństwa na drodze

DEKRA, krajowy i międzynarodowy pionier w dziedzinie elektromobilności, to nie tylko specjalista w zakresie usług dla samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in.

Samochody hybrydowe i elektryczne muszą przecież przechodzić regularne przeglądy zgodnie z wymogami prawnymi i muszą być sprawdzane pod kątem różnych aspektów bezpieczeństwa.
DEKRA wyrobiła sobie markę zarówno w zakresie okresowego monitorowania pojazdów, zwanego także przeglądem pojazdów, jak i w zakresie ekspertyz dla klientów prywatnych i komercyjnych. Jesteśmy jednym z najbardziej uznanych likwidatorów szkód w Europie. Nasze portfolio usług obejmuje również ekspertyzy używanych samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz ocenę uszkodzeń.
Przeprowadzamy także oceny pojazdów oraz odbiory techniczne modyfikacji pojazdów przez naszych specjalistów z uprawnieniami państwowymi. Oferujemy testy warsztatowe dla sektora e-mobilności, wspierając naszych klientów na każdym etapie użytkowania samochodu elektrycznego i hybrydowego.

DEKRA oferuje następujące usługi:

  • Testy bieżące
  • Testy zgodnie z Rozporządzeniem 70 DGUV
  • Zarządzanie samochodami używanymi
  • Ocena szkód
  • Testy infrastruktury urządzeń do ładowania