Badanie łączności

DEKRA oferuje kompletny zakres badań laboratoryjnych, badań obszaru testowego, badań terenowych, usług certyfikacyjnych i rynkowych ocen cyberbezpieczeństwa, aby zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie badań i certyfikacji samochodów podłączonych do sieci.

Ponadto świadczymy usługi dla kompletnego łańcucha wartości IoT dla niemal każdego rynku, od bezpieczeństwa oprogramowania i sprzętu po łączność, od integracji aplikacji, usług w chmurze i systemu po cyberbezpieczeństwo oraz od testów operacyjnych po testy doświadczeń użytkowników. Pomagamy spełnić oczekiwania użytkowników i zachować zgodność z wymaganiami branżowymi, a także odpowiednimi wymaganiami obowiązkowymi i regulacyjnymi. Wreszcie, DEKRA wspiera przewoźników i operatorów sieci komórkowych w zakresie testowania urządzeń, którego celem jest poprawa doświadczenia użytkownika, jak również użyteczności ich urządzeń. Oferujemy usługi planowania, benchmarkingu i sondowania, dzięki czemu możesz zoptymalizować swoją sieć. Nasze pakiety oprogramowania pomogą Ci wykorzystać big data w bardziej efektywny sposób.

Wszechstronna, globalna sieć ośrodków testujących łączność bezprzewodową i łączność

W dzisiejszych czasach łączność jest niezbędna do funkcjonowania naszego świata. Technologie bezprzewodowe umożliwiają łączenie ludzi i przedmiotów na całym świecie. Szybko rosnąca liczba podłączonych urządzeń jest częścią naszego codziennego życia w pracy, w domu i w podróży.

Ważne jest, aby te technologie bezprzewodowe były bezpieczne w użyciu, zapewniały odpowiednie funkcje i współdziałały między urządzeniami niezależnie od zastosowanego interfejsu łączącego. Ponadto muszą one być zgodne z krajowymi i międzynarodowymi przepisami, zarządzającymi wpływem technologii na społeczeństwo.
DEKRA zapewnia najszerszy zakres usług związanych z łącznością w celu weryfikacji zgodności z organami regulacyjnymi, stowarzyszeniami branżowymi i przedsiębiorstwami własnościowymi, od testów parametrycznych po testy doświadczeń użytkowników.
Nasz szeroki zakres usług testowania łączności obejmuje usługi testowania sieci krótkiego zasięgu, Low-Power-Wide-Area i sieci komórkowych, a także testy sieci przewodowych dla wielu rynków pionowych i celów. Usługi DEKRA w zakresie testowania łączności są nieregulaminowe, co oznacza, że opierają się na grupach interesu, innych stronach trzecich lub wymaganiach produktów OEM.
Kompleksowe portfolio usług DEKRA w zakresie testowania łączności obejmuje:
  • Testowanie łączności bezprzewodowej
  • Testowanie komunikacji mobilnej (Cellular)
  • Rozwiązania dla sieci telekomunikacyjnych i dostawców usług
  • Testowanie pojazdów połączonych, IoT i M2M