Przemysł spożywczy i rolnictwo
Branża spożywcza

Usługi dla branży spożywczej i rolniczej

Bezpieczeństwo w przemyśle spożywczym dotyczy zarówno przestrzegania zasad higieny i branżowych standardów jakości, jak i utrzymania ciągłości działania linii produkcyjnej oraz zabezpieczenia ludzi i środowiska przed negatywnymi skutkami awarii itp.
DEKRA od wielu lat wspiera branżę spożywczą w całym łańcuchu dostaw, zapewniając bezpieczeństwo produkcji, magazynowania i transportu. Doświadczeni eksperci realizują zaawansowane usługi badań, inspekcji, nadzorów i audytów, dzięki którym każde przedsiębiorstwo spełni wymagania kontrahentów, standardów branżowych oraz polskiego i europejskiego prawa.
Certyfikacja ISO 22000
Ustanowienie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnie z normą ISO 22000 ma duże znaczenie w zarządzaniu ryzykiem w przemyśle spożywczym i paszowym.
ISO 22000
Certyfikacja HACCP
Sprawdzamy Twój system HACCP w ramach audytu i poświadczamy zgodność z wytycznymi Codex Alimentarius (łac. kodeks żywności).
HACCP
Certyfikacja GMP+
Wysokie standardy bezpieczeństwa dla łańcuchów produkcji pasz z certyfikatem GMP+.
GMP+
Certyfikacja QS
Produkt otrzymuje uznawany na całym świecie znak certyfikacji QS tylko wtedy, gdy wszystkie osoby zaangażowane w łańcuch wartości spełniają wymagania systemu QS.
QS
Certyfikacja IFS Food
IFS Food ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i jakości produktów wytwarzanych przez firmy zajmujące się przetwarzaniem lub pakowaniem żywności.
IFS Food
Certyfikacja IFS Global Markets Food
Mniejszym firmom spożywczym często trudno jest spełnić czasami wysokie wymagania dotyczące systemu bezpieczeństwa żywności zgodnego z IFS Food.
IFS Global Markets Food
Certyfikacja IFS Logistics
Certyfikat IFS Logistics jest obiektywnym dowodem na spełnianie przez firmę logistyczną międzynarodowego standardu dla transportu i magazynowania.
IFS Logistics
Ocena IFS Global Markets Logistics
IFS Global Markets Logistics to międzynarodowy program IFS dedykowany ocenie usług logistycznych w mniejszych firmach.
IFS Global Markets Logistics
Certyfikacja IFS Broker
Dzięki certyfikacji zgodnie z IFS Broker Standard możesz znacznie poprawić komunikację dotyczącą bezpieczeństwa i jakości produktów w całym łańcuchu dostaw.
IFS Broker
Certyfikacja REDCert2
DEKRA umożliwia swoim klientom uzyskanie dwóch certyfikatów REDCert (REDCert-EU i REDCert²) w ramach łączonej procedury certyfikacyjnej.
REDCert2
Certyfikacja NON GMO PL
System NON GMO PL to autorski projekt DEKRA Certification, który oferuje autorski system weryfikacji łańcucha produkcji na obecność w nim składników GMO.
NON GMO PL
Certyfikacja VLOG
Certyfikacja zgodnie ze standardem VLOG odbywa się pod ścisłą kontrolą w zakładach przetwórczych, w sektorze rolno-paszowym oraz w firmach logistycznych.
VLOG
Certyfikacja SeedGuard
SeedGuard jest dobrowolnym systemem certyfikacji jakości zaprawiania nasion oraz miejsc przetwarzania materiału siewnego.
SeedGuard
Certyfikacja PN-EN 15593
DEKRA oferuje certyfikację systemu zarządzania higieną w produkcji opakowań do produktów spożywczych wg normy PN-EN 15593.
EN 15593
Certyfikacja REDCert
Udokumentowanie zrównoważonej produkcji energii i przetwarzania biomasy za pomocą systemu certyfikacji REDCert.
REDCert
Certyfikacja KZR INiG - paliwa z biomasy dla energetyki
DEKRA certyfikuje łańcuch dostaw paliw stałych z biomasy (leśnej, agro, itp.) dla energetyki zawodowej i przedsiębiorstw przemysłowych.
KZR INiG - paliwa z biomasy
Certyfikacja KZR INiG - biopaliwa transportowe
Dzięki posiadaniu certyfikatu KZR INiG przedsiębiorcy mogą nabywać surowce z certyfikatami innych systemów, uznanych przez Komisję Europejską.
KZR INiG - biopaliwa transportowe

Więcej usług DEKRA dla branży rolno-spożywczej: