Badanie hałasu i emisji spalin

Określanie hałasu i emisji spalin za pomocą technologii i wiedzy eksperckiej

Wartości progowe emisji służą z reguły ochronie nas wszystkich, jak również środowiska. W przypadku emisji spalin ważne jest więc, aby drastycznie zmniejszyć ilość emitowanego codziennie CO2 oraz ograniczonych emisji, takich jak tlenek azotu (NOx) czy cząstki stałe. Dlatego dla wszystkich pojazdów mechanicznych (samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli) z silnikami Otto lub Diesla należy przestrzegać dyrektyw i przepisów dotyczących redukcji zanieczyszczeń powietrza obowiązujących w całej Europie. Jednak nawet ogromny poziom hałasu spowodowany rosnącą liczbą pojazdów na drogach ma swoje granice.

Uzyskanie bezpiecznych wyników z DEKRA

W naszej siedzibie DEKRA w Klettwitz oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług związanych z emisją hałasu, jak również pomiary emisji spalin i zużycia paliwa. Dla producentów i dostawców testujemy najnowsze innowacje pod kątem ich zachowania w zakresie hałasu i emisji spalin, jak również zużycia paliwa. Stosujemy tu najnowocześniejsze techniki badawcze, aby określić i ocenić rzeczywistą emisję podczas jazdy (RDE) przy użyciu zaawansowanych systemów pomiarowych (przenośny system pomiaru emisji (PEMS) i stanowiska do badania spalin.

Jako zorientowany na przyszłość dostawca usług w zakresie prób rozwojowych, badań i testów emisji spalin i hałasu, a także projektów badawczych, DEKRA jest uznanym i wiarygodnym partnerem dla krajowych i zagranicznych urzędów i władz. Pracujemy razem nad rozwojem i ulepszeniami, od testowania nowych pojazdów silnikowych, silników i komponentów do testowania pojazdów, które są już na drodze, do testów towarzyszących badaniom. Krótko mówiąc, nasi klienci korzystają z szerokiej wiedzy fachowej oraz pełnego serwisu na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że zainteresowały Państwa nasze usługi w zakresie emisji spalin.
W jakim obszarze możemy Cię wspierać?