Certyfikacja i oznakowanie produktów

Szeroki zakres certyfikatów i oznakowania produktów

Certyfikacja i oznakowanie produktów są jasnym sygnałem, że produkty przeszły rygorystyczne testy i spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa oraz wydajności, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, na wielu rynkach na całym świecie.

Certyfikacja i oznakowanie produktów

W DEKRA oferujemy szeroki zakres znaków certyfikacyjnych, co pozwala naszym klientom w łatwy sposób potwierdzić swoim odbiorcom i użytkownikom końcowym, że bezpieczeństwo, wydajność i jakość są dla nas priorytetem. Certyfikaty i oznakowanie produktów DEKRA znacznie redukują ryzyko związane z odpowiedzialnością i wpływają na reputację klientów, jednocześnie ułatwiając im ekspansję na nowe i rozwijające się rynki na całym świecie.
Przykładowo, produkty wprowadzane na rynek Unii Europejskiej muszą spełniać różnorodne przepisy dotyczące bezpieczeństwa, wydajności i jakości, a także inne istotne aspekty. W przypadku większości produktów, producenci, importerzy oraz sprzedawcy detaliczni potwierdzają zgodność z obowiązującymi przepisami poprzez umieszczenie oznakowania CE. Następnie, korzystający z usług DEKRA jako niezależnej i obiektywnej instytucji trzeciej, mogą uzyskać znaki bezpieczeństwa lub jakości, takie jak KEMA-KEUR, ENEC+ lub GS.
W DEKRA świadczymy usługi badania i certyfikacji w prawie 200 krajach, współpracując jednocześnie z ponad 100 partnerami na całym świecie w celu uzyskania lokalnych zatwierdzeń. Jesteśmy jednostką certyfikującą i notyfikowaną, zgodnie z głównymi krajowymi oraz międzynarodowymi dyrektywami i przepisami. Nasza działalność gwarantuje naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa co do zgodności ich produktów z wymogami rynku.