Testy motoryzacyjne

Wiodąca innowacja w badaniach samochodów

DEKRA jest liderem i pionierem w dziedzinie badań samochodowych, zapewniając kierowcom bezpieczeństwo w dzisiejszych, coraz bardziej skomplikowanych pojazdach. Zgodność z najnowszymi technologiami i wymaganiami stron trzecich, takimi jak specyfikacje OEM, wymagania rynkowe lub normalizacyjne oraz wszystkie niezbędne normy międzynarodowe, jest kluczowe dla naszej strategii bezpieczeństwa.

Nieustanne badania i innowacje DEKRA w zakresie badań pojazdów i bezpieczeństwa drogowego sprawiają, że jesteśmy jedną z wiodących na świecie niezależnych i neutralnych organizacji zajmujących się badaniami samochodowymi. Nasi eksperci ds. pojazdów i bezpieczeństwa drogowego są na czele postępu w rozwoju motoryzacji od czasu założenia DEKRA w 1925 roku.
Nasi specjaliści posiadają dogłębną wiedzę na temat najnowszych osiągnięć motoryzacji w zakresie m.in. e-mobilności, połączonej i zautomatyzowanej jazdy, bezpieczeństwa danych i oświetlenia. Oferujemy kompleksową ofertę usług dla przemysłu motoryzacyjnego, obejmującą najnowsze technologie pojazdów i komponenty w zakresie e-mobilności, samochodów połączonych i potrzeb zautomatyzowanej jazdy.
Wyjątkowe osiągnięcia DEKRA w zakresie walidacji i testowania zarówno technologii związanych z motoryzacją, jak i mobilnych technologii komunikacyjnych oznaczają, że odgrywamy kluczową rolę w zapewnieniu bezpiecznych usług transportowych - dziś i jutro.
Mając kilkudziesięcioletnie doświadczenie jako służba techniczna w zakresie homologacji / zatwierdzania typu oraz renomowany dostawca usług w zakresie badań wydajności (takich jak testy zderzeniowe, wytrzymałościowe i emisyjne, bezpieczeństwa biernego i inne), oferujemy szeroki zakres wsparcia uzupełniającego w łańcuchu wartości dla producentów OEM, dostawców tier 1 i tier 2 oraz innych podmiotów w przemyśle motoryzacyjnym.
Zakres usług DEKRA w zakresie badań motoryzacyjnych obejmuje wszystkie niezbędne wymagania regulacyjne, OEM i stron trzecich dla dzisiejszych i przyszłych pojazdów, ich komponentów i usług typu shared car. Portfolio usług obejmuje między innymi:
  • Zatwierdzenie typu / Homologacja
  • Testy wydajności (Rozwój, Benchmarking, Walidacja i Testy Zgodności, Testy zderzeniowe, Testy wytrzymałościowe)
  • Pojazdy zautomatyzowane i połączone
  • Testy e-mobilności
Lokalizacja torów testowych DEKRA w Europie, nasze specjalistyczne laboratoria badawcze na całym świecie oraz nasi doświadczeni, zaangażowani specjaliści w zakresie metodologii badań sprawiają, że jesteśmy kluczowym globalnym partnerem w łańcuchu rozwoju motoryzacji.