Connected Driving, IoT i testy M2M

Kompleksowe badania modułów bezprzewodowych wbudowanych w systemy Connected Driving, produkty IoT i M2M

Specjaliści DEKRA w zakresie Connected driving, IoT i M2M oferują dokładną i kompleksową ocenę produktów naszych klientów za pośrednictwem naszej globalnej sieci laboratoriów, aby zapewnić, że spełniają one wszystkie niezbędne wymagania interoperacyjności sieci, technologii i usług połączonych na całym świecie.

O testach IoT i M2M

Eksperci DEKRA ds. testowania Connected Driving, IoT i M2M pracują w naszej globalnej sieci laboratoriów, aby upewnić się, że produkty naszych klientów spełniają wszystkie niezbędne wymogi interoperacyjności sieci, technologii i usług połączonych na całym świecie.
Nasi eksperci zapewniają, że produkty naszych klientów są w pełni zdolne do uzyskania dostępu do odpowiednich zasobów sieciowych i są w stanie prawidłowo komunikować się z innymi urządzeniami, użytkownikami i podmiotami w skali globalnej.
Pracujemy na wielu pionowych rynkach IoT - od przemysłu, przez rolnictwo, motoryzację, po konsumentów i inne - aby zagwarantować, że produkty naszych klientów spełniają wszystkie niezbędne wymagania określone przez wiodące grupy branżowe IoT na całym świecie. Od testowania zintegrowanych modułów bezprzewodowych do produktów końcowych, DEKRA jest partnerem z wyboru dla producentów, którzy muszą certyfikować swoje produkty i potwierdzić ich zgodność ze wszystkimi wiodącymi w branży stowarzyszeniami Automated, Connected driving, IoT i M2M.