Badanie bezpieczeństwa wyrobów

W DEKRA, testujemy i certyfikujemy produkty konsumenckie, przemysłowe, motoryzacyjne i ICT, a także urządzenia medyczne i produkty używane w ekstremalnych warunkach. Jak to robimy? Poprzez dotarcie do sedna Twoich produktów poprzez szereg testów, na przykład w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego, chemicznego, materiałów i niezawodności, fotometrii, inspekcji i użyteczności oraz testów wydajności.

W DEKRA nasi eksperci wesprą Cię, przeprowadzając testy według odpowiednich standardów, nie tylko w normalnych warunkach pracy, ale również w warunkach ekstremalnych. Nasza globalna sieć laboratoriów badawczych i zaufanych ekspertów DEKRA, jak również nasz szeroki zasięg oferują Ci innowacyjne rozwiązania dostosowane do Twojej własnej specyfikacji.

DEKRA jest uznanym światowym liderem w dziedzinie badań bezpieczeństwa wyrobów.

DEKRA jest światowym liderem w certyfikacji produktów konsumenckich, przemysłowych, motoryzacyjnych, ICT, urządzeń medycznych oraz produktów używanych w strefach zagrożonych wybuchem. Nasi eksperci ds. badania bezpieczeństwa produktów mają dziesiątki lat doświadczenia w testowaniu i certyfikowaniu wyrobów na rynki światowe.

W naszej globalnej sieci laboratoriów badawczych, zaufani specjaliści DEKRA ds. badania bezpieczeństwa produktów wykonują kompleksowe badania, które obejmują zarówno normalne, jak i ekstremalne warunki pracy. Oferujemy szeroki zakres dokładnych i zaufanych metod testowania, które zapewniają, że produkty naszych klientów są testowane zgodnie z wszystkimi niezbędnymi przepisami, normami międzynarodowymi i branżowymi, a także oferują innowacyjne rozwiązania dostosowane do dokładnych specyfikacji naszych klientów.
Nasz szeroki zakres usług testowania bezpieczeństwa wyrobów obejmuje między innymi:
  • Bezpieczeństwo elektryczne
  • Usługi w zakresie ochrony przeciwwybuchowej
  • Testy chemiczne
  • Testy średniego/wysokiego napięcia
  • Materiał i niezawodność
  • Kontrole jakości
  • Testy użyteczności i wydajności