Badanie łączności komórkowej

Kompleksowe badania sieci komórkowych, urządzeń, usług i infrastruktury komórkowej

DEKRA posiada kompleksową globalną sieć możliwości testowania łączności, aby zapewnić naszym klientom możliwość sprzedaży ich produktów do wszystkich operatorów sieci i rynków detalicznych na całym świecie.

O testowaniu komunikacji mobilnej (komórkowej)

Kompleksowa globalna sieć DEKRA w zakresie testowania komunikacji pomaga naszym klientom sprzedawać ich produkty do wielu operatorów sieciowych na całym świecie, w tym dla technologii bezprzewodowych, światłowodowych i komórkowych. Nasi specjaliści ds. badań łączności komórkowej zapewniają, że wszystkie główne światowe sieci komórkowe - w tym takie jak Vodafone, AT&T, Verizon, Telefonica, China Unicom i wiele innych - mogą bez obaw kupować produkty naszych klientów w celu sprzedaży ich użytkownikom końcowym.
Często zdarza się, że poszczególni sprzedawcy detaliczni lub operatorzy sieciowi wymagają przeprowadzenia określonych testów akceptacyjnych urządzeń, zanim zatwierdzą je do zakupu. Eksperci mobilni DEKRA wykonują wszystkie niezbędne testy, aby zapewnić, że wszystkie produkty uzyskają techniczne zatwierdzenie do produkcji lub zakupu od zespołów akceptacji urządzeń detalisty lub operatora.
Wszyscy główni operatorzy sieci komórkowych na świecie zgadzają się na określone schematy certyfikacji, według których producenci urządzeń muszą testować swoje urządzenia, aby zagwarantować, że zasoby sieciowe są właściwie wykorzystywane, usługi i funkcje są dokładnie oceniane i że urządzenia mogą współpracować z innymi urządzeniami w sieci, z sieci do urządzenia i z urządzenia do urządzenia.