Certyfikacja SUS 2.0

Certyfikacja SUS 2.0

 

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0

 

Chcesz zarejestrować firmę w Bazie Usług Rozwojowych oraz świadczyć usługi szkoleniowe i doradcze z dofinansowaniem z EFS?
Pragniesz wyróżnić się na tle konkurencji dzięki certyfikatowi cenionej i rzetelnej jednostki?
Chcesz zwiększyć efektywność swojej firmy i potrzebujesz wskazówek w uporządkowaniu wewnętrznych procedur i procesów?

 

 

Certyfikacja SUS 2.0 w DEKRA

 

Jako partner Polskiej Izby Firm Szkoleniowych DEKRA Certification jako jedyna jednostka certyfikacyjna w Polsce certyfikuje firmy szkoleniowo-doradcze wg standardu SUS 2.0.


Certyfikat SUS 2.0 jest ważny przez 3 lata. Ciągłe przestrzeganie wymagań standardu potwierdzają audity przeglądowe, które eksperci DEKRA przeprowadzają po upływie 1 i 2 lat od certyfikacji, oraz audit recertyfikacyjny.

 

Co to jest SUS 2.0?

 

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 to unikalny standard branży szkoleniowo-rozwojowej, opracowany przez ekspertów zrzeszonych w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS).

Standard SUS 2.0 został zatwierdzony przez PARP jako spełniający wymagania systemu zapewnienia jakości usług firm szkoleniowo-rozwojowych, które chcą uzyskać wpis do Bazy Usług rozwojowych (BUR).

Wymagania standardu ujęte są w 4 kategorie, dotyczące:

  • firmy świadczącej usługi szkolenia i rozwoju,
  • usługi szkoleniowo-rozwojowej,
  • kompetencji kadry,
  • organizacji i logistyki usługi szkolenia i rozwoju.Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 a inne standardy jakości


Certyfikacja SUS 2.0 jest atrakcyjną cenowo alternatywą dla innych systemów zarządzania jakością, np. ISO 9001.

Proces certyfikacji SUS 2.0 jest szybszy niż standardowa certyfikacja ISO 9001.

 


Dla kogo jest SUS 2.0 ?

 

Certyfikat SUS 2.0 może uzyskać każda firma świadcząca usługi szkoleniowe, zrzeszona i niezrzeszona w PIFS, niezależnie od rodzaju i tematyki szkolenia.

 

 

Oferta DEKRA certyfikacji SUS 2.0 dla firm, które są członkiem Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych, uwzględnia atrakcyjny rabat cenowy.


Do certyfikacji Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 chętnie przystępują firmy, które chcą uzyskać rejestrację w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) i oferować swoim klientom usługi z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

 

 

Dlaczego DEKRA?

 

DEKRA jest wyłącznym partnerem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych w zakresie certyfikacji Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0.

Eksperci DEKRA dobrze znają specyfikę branży szkoleniowej oraz mają wieloletnie doświadczenie w auditowaniu systemów zarządzania jakością w oparciu o polskie i międzynarodowe normy i akredytacje.

 

 

Dowiedz się więcej!

Poproś o ofertę lub odpowiedź na nurtujące Cię pytania:

 

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ:

Zapraszamy do kontaktu z Menedżerem Regionalnym DEKRA, który odpowie na nurtujące Cię pytania...

 

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...