Logo DEKRA Certification

Jesteś tutaj : Powitanie » DEKRA Award 2017

DEKRA Award

 

"BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA w Przemyśle Motoryzacyjnym" 


Najlepsze marki mają swoją nagrodę.

 

DEKRA Award to międzynarodowa nagroda fundowana przez globalną organizację ekspercką DEKRA. Konkurs dedykowany jest dla firm, wyróżniających się na tle konkurencji nowoczesną technologią, kulturą i rozwiązaniami organizacyjnymi.

W 2017 roku po raz trzeci konkurs DEKRA Award zorganizowany został także w Polsce, w kategorii „BEZPIECZEŃSTWO ŚRODOWISKA w Przemyśle Motoryzacyjnym”.Laureaci DEKRA Award 2017 zostali ogłoszeni w dniu 21 czerwca 2017 roku, podczas Dorocznej Konferencji Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce AutoEvent, organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji.

 

Laureaci nagrody DEKRA Award 2017:

 

SITECH laureatem DEKRA Award 2017

 

POLST - wyróżnienie DEKRA Award 2017


NEXTEER - wyróżnienie DEKRA Award 2017

SITECH Sp. z o.o.

 

Poland Smelting Technologies „POLST” Sp. z o.o.

 

NEXTEER Automotive Poland Sp. z o.o.

 

 

 

W gronie nominowanych do nagrody głównej DEKRA Award 2017 znalazły się także firmy:

 

Aperam Stainless Services and Solutions Poland Sp. z o.o.


Bodycote Sp z o.o.


Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o.


Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużym zaangażowaniem w tworzenie kultury bezpieczeństwa, działania na rzecz minimalizacji negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstwa na środowisko oraz przeciwdziałanie zagrożeniom i awariom środowiskowym.

 

W konkursie DEKRA Award 2017 nagrodzono producentów Branży Motoryzacyjnej, którzy w ocenie nizależnych ekspertów mają największy wkład w budowaniu bezpieczeństwa środowiska.


Istotę bezpieczeństwa środowiskowego stanowią zarówno wewnętrzne procedury, instrukcje i zarządzania, jak i działania oraz kampanie zewnętrzne, mające na celu minimalizowanie negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstwa na środowisko, przeciwdziałanie zagrożeniom i awariom środowiskowym.

 

Ważnym elementem jest tworzenie kultury bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie i angażowanie pracowników w działania prośrodowiskowe.

 

W ocenie zgłoszeń wzięto pod uwagę m.in. takie elementy, jak:

  • umiejętność budowania świadomości związanej z bezpieczeństwem środowiska,
  • doskonalenie procesów,
  • rozwój technologii i procedur,
  • rozwój personelu,
  • zarządzanie informacją,
  • stwarzanie takich warunków organizacyjnych, które minimalizują ryzyko wystąpienia awarii lub zagrożenia środowiskowego.
 
 
DEKRA Award 2017 - laureaci - wręczenie

 Uroczyste wręczenie DEKRA Award 2017

Od lewej: Adam Holewa - Dyrektor zarządzający ds. technicznych SITECH Sp. z o.o.,  Roman Kantorski - Prezes Polskiej Izby Motoryzacji, Robert Gałązka - Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający NEXTEER Automotive Poland, Roman Zadrożny – Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Grupy DEKRA w Polsce,  Paweł Włodarski - Dyrektor, Plant Manager Poland Smelting Technologies „POLST” Sp. z o.o.


» Wcześniejsze edycje DEKRA Award »»
 


contact
Newsletter
aktualności
pliki do pobrania