Polska spółka jednej z największych firm mleczarskich w Europie z certyfikatem VLOG od DEKRA

Polska spółka jednej z największych firm mleczarskich w Europie z certyfikatem VLOG od DEKRA

27 cze 2018

25.06.2018 r. Pan Maciej Dziechciarz, członek zarządu Müller Dairy Polska Sp. z o.o., odebrał z rąk Panów Sebastiana Ciacha - Szefa zespołu ds. branży spożywczej oraz Filipa Wesołowskiego - Dyrektora Operacyjnego DEKRA Certification, świadectwo zgodności ze standardem VLOG.

Müller Dairy Polska Sp. z o.o jest polską spółką należąca do jednej z największych europejskich firm mleczarskich, która zdecydowała się na wdrożenie standardu VLOG w obszarze pozyskiwania głównego surowca do produkcji, czyli mleka, od producentów rolnych. Grupa kapitałowa Müller jest obecna w Europie od ponad 100 lat, zajmuje się przetwórstwem produktów mlecznych - produkcją jogurtów, deserów mlecznych oraz szerokiego asortymentu pozostałych produktów nabiałowych.

Uzyskanie świadectwa zgodności standardu VLOG potwierdza, że wybrane produkty oferowane przez firmę mogą być oznakowane jako „wolne od GMO” i są nadzorowane pod względem zawartości składników modyfikowanych genetycznie (GMO) w procesach żywienia zwierząt w gospodarstwach rolnych dostarczających mleko do produkcji. DEKRA Certification weryfikuje zgodność ze standardem VLOG na podstawie akredytacji niemieckiego stowarzyszenia Verband Lebensmittel ohne Gentechnik e.V.

 

vlog_DEKRA_2

 

vlog_DEKRA_3

 

vlog_DEKRA_1

 

Fot.: DEKRA

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...