Zdobądź certyfikat audytora wiodącego ISO 27001

Zdobądź certyfikat audytora wiodącego ISO 27001

17 paź 2019

Jeśli przygotowujesz się do pełnienia roli Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO 27001, certyfikat DEKRA będzie obiektywnym potwierdzeniem Twojej wiedzy i zdobytych kompetencji.

 

Aby uzyskać certyfikat DEKRA, musisz spełnić następujące warunki:

  • posiadać wykształcenie wyższe zawodowe lub ukończyć szkolenie na poziomie równoważnym wykształceniu wyższemu;

  • co najmniej 4 lata pracować na pełnym etacie w instytucjach zajmujących się techniką informatyczną, z czego co najmniej 2 lata:

  • pełnić lub wykonywać funkcje związane z bezpieczeństwem informacji (pełnomocnik/menedżer/specjalista ds. bezpieczeństwa informacji/audytor wewnętrzny ISO 27001 lub podobna
  • pełnić lub wykonywać funkcje w ramach obszaru doradztwa/szkoleń w zakresie bezpieczeństwa informacji;
  • ukończyć z sukcesem pięciodniowe szkolenie (min. 40h), którego zakres obejmował audyty SZBI i zarządzanie audytem, lub ukończyć studia podyplomowe w obszarze bezpieczeństwa informacji – w zakresie odpowiadającym ramowemu programowi szkolenia.

 

Najbliższy termin egzaminu, którego ukończenie z wynikiem pozytywnym oznacza uzyskanie certyfikatu, zaplanowany jest na 29 listopada br. w Warszawie.

 

Podczas egzaminu, prowadzonego przez doświadczonych audytorów wiodących ISO 27001, sprawdzana będzie nie tylko wiedza kandydata, ale także posiadane przez niego kompetencje (umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanych informacji). 

 

Szczegółowe informacje na temat programu certyfikacji Audytorów Wiodących ISO 27001 w DEKRA oraz wymagane dokumenty znajdziesz na stronie:

https://www.dekra-certification.com.pl/certyfikacja-audytorow-wiodacych-iso-27001.html

 

Powodzenia!

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...