Kompendium wiedzy na temat zarządzania kryzysowego w organizacjach

Kompendium wiedzy na temat zarządzania kryzysowego w organizacjach

23 kwi 2020

Kryzysy każdorazowo stawiają przed przedsiębiorstwami - niezależnie od ich wielkości - wielowymiarowe i nieprzewidziane wyzwania, co dobitnie pokazuje trwająca obecnie pandemia koronawirusa. Oczywiście, w zależności od tego, czy mamy do czynienia z firma z obszaru MŚP, czy też z międzynarodową korporacją, wyzwania te będą inne. Zawsze jednak będą mieć olbrzymi wpływ na ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa.

 

Zarządzanie kryzysowe pozwala w takich sytuacjach na minimalizowanie możliwych do wystąpienia strat. Aby było skuteczne musi obejmować identyfikację i analizę sytuacji kryzysowej, opracowanie właściwych strategii na wypadek kryzysu, a także wprowadzenie i monitorowanie odpowiednich środków zaradczych.

 

Jak więc powinno wyglądać zarządzanie kryzysowe, aby było skuteczne i zakończyło się realizacją wszystkich jego założeń?

 

Kompleksowy zbiór informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej, przygotowanej przez globalny zespół specjalistów DEKRA. Zapraszamy do wizyty i lektury!

Crisis Management for Organizations - DEKRA (j. angielski)

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...