DEKRA na konferencji Security Case Study 2018

DEKRA na konferencji Security Case Study 2018

17 wrz 2018

W dniach 13-14 września w warszawskim centrum konferencyjnym Sound Garden odbyła się kolejna edycja konferencji Security Case Study 2018, poświęcona zagadnieniom z obszaru bezpieczeństwa informatycznego. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

 

Grupa DEKRA w Polsce pełniła rolę jednego z partnerów strefy EXPO konferencji. Uczestnicy mogli odwiedzić nasze stoisko i porozmawiać z naszymi przedstawicielami o oferowanych przez DEKRA rozwiązaniach służących rozwojowi cyberbezpieczeństwa w organizacjach.

 

Pierwszego dnia konferencji eksperci DEKRA - panowie Piotr Ubych i Tomasz Szczygieł - stanęli na scenie sekcji SCS Elevator Pitch i wygłosili prelekcję "Czy kultura organizacyjna w Twojej firmie sprzyja bezpieczeństwu danych?", która spotkała się dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających.

 

Jednym z głównych punktów drugiego dnia Security Case Study 2018 była debata o pierwszych doświadczeniach związanych z obowiązywaniem rozporządzenia RODO. Głos zabrali w Tomasz Tomasz Szczygieł z DEKRA, Tomasz Soczyński z Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Andrzej Partyka z RSA oraz Cyprian Gutkowski z Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń.

 

Ogółem w tegorocznej edycji konferencji Security Case Study wzięło udział ok. 610 uczestników z całej Polski.

 

Poniżej krótka fotorelecja z wydarzenia.

 

DEKRA na SCS 2018  - foto 1

DEKRA na SCS 2018 - foto 2

 

DEKRA na SCS 2018 - foto 3

 

DEKRA na SCS 2018 - foto 4

 

DEKRA na SCS 2018 - foto 5

 

DEKRA na SCS 2018 - foto 6

 

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...