Pokaż klientom, że Twój hotel spełnia standardy bezpieczeństwa i higieny. Uzyskaj ocenę DEKRA Standard Trusted Facility.

Pokaż klientom, że Twój hotel spełnia standardy bezpieczeństwa i higieny. Uzyskaj ocenę DEKRA Standard Trusted Facility.

27 maj 2020

W realiach „nowej normalności” goście Twojego hotelu będą oczekiwać przestrzegania w nim najwyższych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa i higieny.

 

Oczekiwania Twoich gości spełnisz dzięki uzyskaniu oceny DEKRA Standard Trusted Facility. Stanowi ona obiektywny dowód, że obiekt (np. hotel) może z powodzeniem prowadzić działalność, stale przestrzegając ścisłych, uznawanych na całym świecie, standardów higieny i bezpieczeństwa.

 

W ramach usługi DEKRA Standard Trusted Facility eksperci DEKRA przeprowadzają w obiekcie audit, oparty o wytyczne WHO i krajowe regulacje, na podstawie którego opracowana zostanie ocena obiektu i praktyk operacyjnych w nim obowiązujących. Ocena DEKRA Standard Trusted Facility, dotyczy stosowania środków zapobiegawczych w obszarach m.in.: obsługi gości, przygotowania i serwowania posiłków, sprzątania, prania i konserwacji, jak też procesów administracyjnych i działań komunikacyjnych.

 

Jeżeli prowadzisz:

  • obiekt noclegowy (hotel, pensjonat);
  • lokal gastronomiczny;
  • firmę cateringową;
  • salę bankietową/konferencyjną

to DEKRA Standard Trusted Facility jest rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

 

Dzięki DEKRA Trusted Facility:

  • Zwiększysz zaufanie pracowników i klientów dzięki sprawdzonym dobrym praktykom w utrzymaniu higieny świadczonych usług hotelowych;
  • Uzyskasz potwierdzenie skuteczności wdrożonych środków ochrony i protokołów bezpieczeństwa, aby zapewnić efektywną konserwację i skuteczne procedury reagowania w przypadku awarii;
  • Zwiększysz zaufanie do swojej marki dzięki ocenie DEKRA – uznanej w Polsce i na świecie, niezależnej jednostki.

 

Czytaj więcej »

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...