BEZPŁATNY WEBINAR dla producentów i eksporterów do Chin

BEZPŁATNY WEBINAR dla producentów i eksporterów do Chin

05 lis 2019

Jak informowaliśmy wcześniej, od 17 października br. niektóre produkty w przemyśle motoryzacyjnym nie podlegają już obowiązkowej certyfikacji CCC. W związku z tymi zmianami eksporterzy komponentów samochodowych, którzy oferują wyroby tamtejszym rynku, mogą zadawać szereg pytań np. odnośnie nowych wymagań dotyczących eksportu niektórych wyrobów i komponentów do ChRL lub zakresu odpowiedzialności ich producentów.

 

Na te i inne pytania odpowie Mirosław Hańć, ekspert DEKRA w obszarze certyfikacji wyrobów, w trakcie specjalnego webinaru, na który zapraszamy przedstawicieli producentów i eksporterów wyrobów i komponentów samochodowych eksportowanych do Chin. Podczas webinaru przybliżona zostanie także certyfikacja CQC jako alternatywa dla CCC.

 

Bezpłatny webinar odbędzie się 26 listopada br. o godzinie 10.00 (czas trwania: 60 minut). W związku z ograniczoną liczbą miejsc zachęcamy do rejestracji już teraz, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego » .

 

Uwaga! Uczestnictwo w webinarze może wymagać instalacji bezpłatnego programu Go To Meeting / Go To Webinar (dostępny na komputery i na urządzenia mobilne).

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Certification Sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...